Zadávateľom ponuky je firma COROLL s.r.o.Guličkové ložiská od popredných svetových výrobcovGuličkové ložiská sú veľmi univerzálne patria medzi obľúbený typ ložísk. Vďaka svojej jednoduchej konštrukcii totiž môžu pracovať aj s veľmi vysokými otáčkami, sú odolné a nenáročné na údržbu. V spoločnosti COROLL vieme, aké výhody guličkové ložiská ponúkajú, máme ich preto pre vás hneď v niekoľkých prevedeniach.

Guličkové ložiská patria asi k najpoužívanejším typom ložísk a využitie nájdu naozaj naprieč všetkými odbormi. V našej spoločnosti sme si toho vedomí, dbáme preto na to, aby si u nás vybral naozaj každý. Či už ste prevádzkovateľ veľkej strojárenskej firmy alebo domáci kutil, u nás určite nájdete všetko potrebné. Sme totiž výhradným zástupcom spoločnosti NSK, preto ponúkame guličkové ložiská tejto svetovo uznávanej značky hneď v niekoľkých prevedeniach.

Aké guličkové ložiská u nás teda zakúpite? Výber je skutočne veľký. Máme pre vás guličkové ložiská:

- jednoradové
- dvojradové
- dvojradové naklápacie
- operné kladky
- s kosouhlým stykom - štandardné a vretenové

Pýtate sa, prečo nakupovať guličkové ložiská práve u nás? Dôvodov je hneď niekoľko. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v odbore a spolupráci s tými najlepšími dodávateľmi vám môžeme ručiť za kvalitu a pôvod tovaru a široký výber. Na guličkové ložiská ani iný sortiment navyše nemusíte dlho čakať. K dispozícii totiž máme perfektne vybavený sklad a taktiež prepracovaný systém expedície, všetok tovar, ktorý si u nás objednáte, preto dostanete najneskôr do 24 hodín.

Guličkové ložiská z našej ponuky sú skrátka dobrou voľbou. Obráťte sa na nás aj vy a zakúpte si guličkové ložiská, na ktoré sa môžete spoľahnúť.


Kontaktný formulár
captcha