Zadávateľom ponuky je firma PSP izoterm s.r.o.Izolačné panely ponúkajú celý rad využitíDobrá izolácia je dôležitá v stavebníctve a pri využití skladovania či prevoze potravín. V spoločnosti PSP izoterm ponúkame spoľahlivé izolačné panely, ktoré sa vyznačujú celým radom využití. Izolačné panely z našej dielne tak skvelo poslúžia pri kompletizácií malých stavieb, ako súčasť technologických celkom, ale aj pre izoláciu nákladných automobilov.

Aby izolačné panely fungovali tak, ako majú a boli stopercentne spoľahlivé, musia byť vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Na to v našej spoločnosti myslíme, izolačné panely pre stavebníctvo preto vyrábame technológiou lepenia vo vákuovom lise alebo technológiou vstrekovania do dutín. V oboch prípadoch je ďalej možné tieto izolačné panely potiahnuť takmer akýmkoľvek materiálom. Izolačné panely sú tak nielen plne funkčné a praktické, dávajú taktiež priestor pre tvorivosť a fantáziu projektantom.

Chcete vedieť, kde všade je možné stavebné izolačné panely použiť? Možností je veľmi veľa. Z vyrábaných panelov kompletizujeme napríklad:

- predajné stánky
- priemyselné stavby (vrátnice, domčeky pre zabezpečovaciu techniku železníc, regulačné stanice plynu)
- mobilné kontajnery pre distribúciu chladených potravín

Nevyrábame ale iba stavebné izolačné panely. V našej ponuke nájdete aj špeciálne sendvičové panely, ktoré tvoria súčasť technologických celkov. Tieto izolačné panely tak skvelo poslúžia ako súčasť odvetrávacích zariadení v skladoch zeleniny, v hydinárniach či chovných staniciach. Naše izolačné panely nájdu využitie taktiež v nákladných automobiloch. Na vaše prianie vám do panelu navyše zabudujeme pánty, závery dverí, zariadenia pre mäso vo vise alebo výstuhy pre chladiaci agregát. Aj prevoz veľmi citlivých potravín na veľké vzdialenosti tak vďaka nám bude hračka.

Ako vidíte, izolačné panely spoločnosti PSP izoterm ponúkajú celý rad možných využití. Neváhajte nás preto kontaktovať a my vám poradíme, aké izolačné panely sú pre vaše potreby najvhodnejšie.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


PSP Izoterm -  izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

PSP Izoterm - izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

Firma PSP Izoterm sa venuje výrobe izolácií pre obytné kontajnery, chladiace boxy, automobilové nadstavby a ľahké montované stavby metódou plnenia do dutín. Realizujeme aj dodatočné izolácie dodávkových vozidiel všetkých typov a ...