Bielenie zubov a neviditeľný zubný strojček v zubnej ordinácii DENTAL OFFICE H33 PrahaSte milovníkmi cigariet, kávy prípadne rovno oboch vecí? Nedokážete sa zbaviť svojich zlozvykov aj za cenu, že vaše zuby majú odtieň tmavší, než je u zdravých zubov bežné? Potom navštívte zubnú kliniku Dental office! Vďaka nám sa nemusíte vaše návyky odnaučiť. Ponúkame totiž bielenie zubov s okamžitým efektom. Naše bieliace metódy sú šetrné k zubom, obsahujú totiž maximálne 6% koncentrácie peroxidu vodíka.

Ak máte strach zo zubárskeho kresla a aj napriek tomu túžite po krásnych bielych zuboch, nezúfajte. Ponúkame aj možnosť domáceho bielenia zubov. Zhotovíme vám individuálny bieliaci nosič, ktorý sa jednoducho používa a vy sa už do dvoch týždňov môžete tešiť žiarivému úsmevu.

Už neskrývajte svoj úsmev a ukážte svetu svoje nové rovné zuby. Zažite rovnakú starostlivosť, aká sa dostáva zubom českých celebrít. Vyskúšajte náš neviditeľný zubný strojček Invisalign, ktorý pomohol k lepšiemu chrupu aj modelke Hanke Mašlíkovej. Zabudnite na zadrôtovaný úsmev, revolučný neviditeľný zubný strojček je vyrobený z mäkkej plastovej fólie. Medzi výhody neviditeľného strojčeka Invisalign patrí okrem estetického hľadiska aj jednoduché čistenie zubov a obmedzenie návštev ortodontistu.

Kliniku Dental OfficeH33 nájdete blízo nákupného centra Arkády Pankrác. U nás nemusíte skĺbiť prácu a návštevu zubára - naša klinika má dlhú otváraciu dobu pre váš maximálny komfort nielen pri bielení zubov.

Poskytujeme všetky dentálne služby ako:
- aplikácia zubných implantátov
- detská stomatológia
- protetika
- stomatochirurgia
- dentálna hygiena

A mnoho ďalších služieb zubnej ordinácie.


Kontaktný formulár
captcha