Autoservis s kaviarňou KladnoAutoservis s kaviarňou v Kladne? - to nie je sen! - Naozaj kvalitný a lacný autoservis, v ktorom zároveň nájdete rozptýlenie - to je NEVECOM!

Tento špičkový autoservis osobných a úžitkových vozidiel Škoda, Renault a Dacia totiž spojil dve zdanlivo nezlučiteľné veci, ktoré by ste inde len ťažko našli - autoservis s kaviarňou.

Autorizovaný autoservis NEVECOM vám ponúka taktiež novinku v rámci servisu osobných a úžitkových vozidiel. Tou je služba s názvom Q SERVICE. Vďaka nej získate prvotriedne autorizovaný servis za bezkonkurenčné ceny. Q SERVICE funguje v priestoroch spoločnosti NEVECOM ako nezávislý autoservis a ako alternatívne riešenie pre tých, ktorí chcú ušetriť za kvalitu. Predtým ste za úsporou museli jazdiť do neautorizovaných servisov, kde nízku cenu vyvažovala aj radikálne znížená kvalita. Výsledkom tak bola vysoká poruchovosť vášho automobilu. To sa vám ale v Q SERVISE nestane.

Naši špičkoví automechanici sú tu pre vás a vykonávajú kompletnú starostlivosť:

- Mechanické opravy motorov a prevodoviek
- Opravy autoelektriky
- Diagnostika a vyhľadanie závady pomocou osciloskopu alebo motortestu
- Diagnostika systému prístrojom pre sériovú komunikáciu s riadiacou jednotkou vozidla
- Kontrola a nastavenie geometrie náprav a riadenia
- Bežná údržba a opravy vozidiel
- A ešte omnoho viac

Poskytujeme kompletný servis automobilov, a preto vás zastúpime okrem iného aj pri jednaní s poisťovňou, zabezpečíme dokumentáciu a vykonáme ďalšie úkony, ktoré vám ušetria námahu a starosti. Samozrejmosťou je poskytnutie náhradného vozidla počas doby opravy.

Ak čakáte na rýchlu opravu alebo ak sa chcete pobaviť a odpočinúť si, nemusíte z nášho autoservisu chodiť ďaleko. Spoločnosť NEVECOM totiž vo svojich priestoroch prevádzkuje štýlovú kaviareň a cukráreň CAFÉ Nevecom. V nej si dospelí odpočinú, zrelaxujú a odmenia sa vynikajúcou kávou. Deti v nej zas nájdu množstvo využitia ako priamo v kaviarni, tak aj na vonkajšej terase, kde nájdu hojdačky, preliezačky aj šmykľavky. Súčasťou CAFÉ Nevecom je aj parkovisko pre osobné automobily a úschovňa kočíkov s monitorovacím kamerovým systém. V priestoroch kaviarne sa nachádza aj konferenčná miestnosť pre 12 a viac ľudí. Samozrejmosťou je bezplatný prístup k WIFI internetu, ktorý funguje v celej kaviarni.


Kontaktný formulár
captcha