Autoservis s kaviarňou Kladno


Autoservis s kaviarňou Kladno
Autoservis s kaviarňou v Kladne? - to nie je sen! - Naozaj kvalitný a lacný autoservis, v ktorom zároveň nájdete rozptýlenie - to je NEVECOM!

Tento špičkový autoservis osobných a úžitkových vozidiel Renault a Dacia totiž spojil dve zdanlivo nezlučiteľné veci, ktoré by ste inde len ťažko našli - autoservis a kaviareň.


Naši špičkoví automechanici sú tu pre vás a vykonávajú kompletnú starostlivosť:

- Mechanické opravy motorov a prevodoviek
- Opravy autoelektriky
- Diagnostika a vyhľadanie závady pomocou osciloskopu alebo motortestu
- Diagnostika systému prístrojom pre sériovú komunikáciu s riadiacou jednotkou vozidla
- Kontrola a nastavenie geometrie náprav a riadenia
- Bežná údržba a opravy vozidiel
- A ešte omnoho viac

Poskytujeme kompletný servis automobilov, a preto vás zastúpime okrem iného aj pri jednaní s poisťovňou, zabezpečíme dokumentáciu a vykonáme ďalšie úkony, ktoré vám ušetria námahu a starosti. Samozrejmosťou je poskytnutie náhradného vozidla počas doby opravy.

Ak čakáte na rýchlu opravu alebo ak sa chcete pobaviť a odpočinúť si, nemusíte z nášho autoservisu chodiť ďaleko. Spoločnosť NEVECOM totiž vo svojich priestoroch prevádzkuje štýlovú kaviareň a cukráreň CAFÉ Nevecom. V nej si dospelí odpočinú, zrelaxujú a odmenia sa vynikajúcou kávou. Deti zas nájdu množstvo zábavy jednak priamo v kaviarni, ako aj na vonkajšej terase, kde nájdu hojdačky, preliezačky aj šmykľavky. Súčasťou CAFÉ Nevecom je aj parkovisko pre osobné automobily a úschovňa kočíkov s monitorovacím kamerovým systém. V priestoroch kaviarne sa nachádza aj konferenčná miestnosť pre 12 a viac ľudí. Samozrejmosťou je bezplatný prístup k WIFI internetu, ktorý funguje v celej kaviarni.
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault a Dacia
WEBOVÁ STRÁNKA
NEVECOM spol. s r.o.
www.nevecom.cz
Adres

Adres

Americká 2736
Kladno - Kročehlavy 272 01

sekretariat@nevecom.cz
+420 312 685 140


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha