Zadávateľom ponuky je firma AR Brno, spol. s r.o.Výroba prírub, T, Y kusy, tvarovka T-kusDlhoročné skúsenosti s výrobou prírub s tradíciou, to je spoločnosť AR Brno!

Náš výrobný program sme rozšírili o príruby krkové a ďalšie potrubné súčiastky ako sú tvarovky T-kusy, Y kusy, redukcie, doskové dná, hrdlá, záslepky, potrubia a iné zákazníkom požadované výrobky.
Príruby a ďalšie potrubné súčiastky vyrábame a dodávame podľa noriem ČSN, DIN i ANSI. Na výrobu prírub používame širokú škálu akostí materiálov -uhlíkaté, legované či nerezové. Naše výrobky sú určené najme pre oblasti vodohospodárstva, energetiku, chemický priemysel, plynárenstvo, jadrovú energetiku a ďalšie priemyselné odvetvie.

Pre viac informácií neváhajte a kontaktujte nás alebo navštívte našu prevádzku v ČR v Miroslavi na trase Znojmo - Pohořelice.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Zakružovanie profilových materiálov - silná profilová zakružovačka ...

Zakružovanie profilových materiálov - silná profilová zakružovačka ...

Zakružovaním profilových materiálov na silnej profilovej zakružovačke Roundo R7S vykonáva spoločnosť AR Brno z Českej republiky Spoločnosť AR Brno so sídlom v Českej republike môže okrem výroby prírub, tvaroviek, prechodov a hrdiel ...