Lineárne vedenie od overeného dodávateľa


Bez strojárenských komponentov sa žiadna firma zaoberajúca sa priemyselným odvetvím neobíde. Lineárne vedenie patrí tiež medzi výrobky tohto druhu. Hľadáte spoľahlivého obchodného partnera, ale neviete, na koho sa obrátiť? Spoločnosť COROLL je jedným z najväčších distribútorov ložísk, lineárnej techniky a ďalších strojárenských produktov. Odborníci zo spoločnosti COROLL si kladú za cieľ nielen dodávať svojim zákazníkom kvalitné výrobky, ale taktiež im poskytnúť rozsiahlu technickú obchodnú podporu a poradenstvo. Spoločne so zákazníkmi totiž pracujú na vývoji nových výrobkov.

Lineárne vedenie od firmy Coroll môžete zakúpiť v troch základných prevedeniach:
- guličkové
- valčekové lineárne vedenie
- lineárne vedenie s klietkou so skríženými valčekmi

Nielen lineárne vedenie, ale aj ďalšie výrobky dodáva spoločnosť COROLL do celej Európy. Firma využila vstup ČR do Európskej únie a zapojila sa medzi významných európskych priemyselných distribútorov. Lineárne vedenie, ložiská a ďalšiu techniku distribuuje vo veľmi krátkych dodacích termínoch a to nielen vďaka veľkým skladovým zásobám, ale taktiež vďaka skúsenému pracovnému kolektívu. Spoločnosť buduje svoju históriu už od roku 1995.

Ak máte záujem o lineárne vedenie od spoločnosti COROLL, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s vývojom tých pravých komponentov pre vašu firmu.
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA COROLL s.r.o. Prodej ložisek a lineárního vedení
WEBOVÁ STRÁNKA
COROLL s.r.o.
www.coroll.cz
Adres

Adres

Hostovského 525
Hronov 549 31

coroll@coroll.cz
+420 491 483 805


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha