Zadávateľom ponuky je firma PSP izoterm s.r.o.Tepelná izolácia potrubia na mieruIzolácia potrubia môže plniť funkciu protipožiarnu, akustickú a v neposlednom rade aj tepelnú. Obzvlášť tepelná izolácia potrubia sa tak môže stať veľmi cenno a ekonomicky výhodnou súčasťou každého projektu. Neviete, na koho sa v odbore izolácie potrubia obrátiť? Spoľahnite sa na odborníkov zo spoločnosti PSP izoterm. Izolácie potrubia vyrábame rôznymi spôsobmi a presne v takých rozmeroch, aké potrebujete.

Tepelná izolácia potrubia musí byť odolná, spoľahlivá, ale zároveň tvarovo flexibilná a dobre ohybná. Dôležitý je ptreto nielen použitý materiál, ale aj samotná výrobná technika. Na obe veci kladieme v našej spoločnosti veľký dôraz. Tepelná izolácia potrubia je tak vyrábaná z polyuretánových dosiek, ktoré ponúkajú rôzne hrúbky a rozmery izolácie. Jednotlivé diely izolácie potrubia sú tak vyrábané tromi spôsobmi:

- rezaním z bloku v 2 osiach (2D)
- frézovanie v 3 oriach (3D)
- vstrekovaním do foriem

Či už potrebujete klasickú či trojrozmernú izoláciu potrubia alebo je pre vás výhodná výroba izolácia v sériách, dokážeme vám vyjsť v ústrety.

Tepelná izolácia potrubia sa vám ale prispôsobí taktiež z hľadiska tvaru a rozmeru. U nás si totiž môžete zvoliť nielen ľubovoľnú hrúbku izolácie potrubia, sme flexibilní tkatiež v jej dĺžke - okrem izolácie štandardných rozmerov 1000 x 2000 mm, vám radi vyrobíme aj izolácie potrubia s dĺžkou až 4000 mm. Myslíme ale aj na nerovné diely potrubia a ponúkame vám tvarové izolácie kolien s polomerom ohybu až 500 mm. Ani v prípade, že sú vaše požiadavky atypické, nemusíte mať strach. Tepelné izolácie potrubia spoločnosti PSP izoterm sa vám prispôsobia vo všetkých smeroch.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


PSP Izoterm -  izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

PSP Izoterm - izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

Firma PSP Izoterm sa venuje výrobe izolácií pre obytné kontajnery, chladiace boxy, automobilové nadstavby a ľahké montované stavby metódou plnenia do dutín. Realizujeme aj dodatočné izolácie dodávkových vozidiel všetkých typov a ...