Úložné systémy a ďalší elektromateriál skladom - Praha
Elektromontážne firmy, špecializované predajne, ale aj stavebné spoločnosti a výrobné podniky nakupujú elektromateriál vo veľkom a potrebujú tak spoľahlivého dodávateľa. Patríte aj vy do jednej z týchto kategórií? Obráťte sa na spoločnosť EMAS ELEKTROMATERIÁL a už sa vám nikdy nestane, že by vám niektorá súčiastka chýbala. My totiž ponúkame úložné systémy aj elektromateriál akéhokoľvek druhu od českých aj zahraničných výrobcov. Všetok tovar navyše máme vďaka bohatým skladovým zásobám k dispozícii ihneď.

V spoločnosti EMAS ELEKTROMATERIÁL vieme, že široká ponuka je pri nákupe elektromateriálu to najdôležitejšie. Na sklade preto máme trvalo viac ako 7 900 položiek. Či už potrebujete úložné systémy, alebo iný elektromateriál v akomkoľvek množstve, u nás nemusíte čakať na jeho dodanie. Stačí navštíviť náš predajný sklad a všetko čo potrebujete, si odveziete behom jednej návštevy.

Aký elektromateriál vám v našej spoločnosti ponúkame?
Výber je skutočne veľmi široký. U nás tak zoženiete skutočne všetko, čo pre svoje podnikanie potrebujete. Nájdete u nás rôzne káble, vodiče, ističe, chrániče, vypínače, spínače, zásuvky, poistky, relé a ďalší elektromateriál od osvedčených výrobcov.

Nezabúdame ani na úložné systémy, ktoré sú pre ochranu drôtov a vodičov veľmi dôležité. Zoženiete u nás napríklad:

- Rúrky - ohybné a pevné plastové rúrky, kovové rúrky
- Inštalačné lišty
- Káblové lávky
- Krabice, vývodky, káblové chrániče
- Káblové žľaby
- Systémy ukladania vedenia

Taktiež v tomto prípade dbáme na to, aby boli všetky produkty kvalitné a osvedčené. Úložné systémy vám preto ponúkame od svetovo uznávaných výrobcov, ako sú napríklad CABLOFIL, IBOCO, OBO či WAPRO.

Stačí nám tak povedať, aký elektromateriál práve potrebujete a my vašu objednávku vybavíme ihneď a bez zbytočného čakania. Úložné systémy a ďalší elektromateriál vám ponúkame v našom predajnom sklade v Prahe, každý všedný deň je tu pre vás ale aj predajňa v meste Mladá Boleslav.Zadávateľom ponuky je firma 

EMAS ELEKTROMATERIÁL a.s.Kontaktný formulár
captcha