Regulačná technika, meranie, regulácia Praha


Takmer sto rokov skúseností z nás robí odborníkov na regulačnú techniku. Poskytujeme technológiu regulácie budov najvyššej kvality, ktorú môžete nainštalovať do nových budov, ale taktiež pri modernizácii starších objektov. Vďaka našim prístrojom z oblasti regulačnej techniky zaplatíte naozaj len za to, čo potrebujete. Ponúkame preto:

- časové spínače
- regulátory - dvojpolohové či elektronické
- snímače a čidlá
- pneumatické prístroje
- elektrické servopohony a regulačné ventily
- riadiaca technika
- a mnoho ďalších

Nedodávame ale len regulačnú techniku, poskytujeme celé ďalšie množstvo služieb, taktiež predstavujeme komplexné riešenie pre vašu budovu. Navrhneme vám optimálne riešenie pre riadenie potreby energií, preto presne zameriame a zdokumentujeme vašu budovu. Zaručujeme taktiež ekonomickú efektivitu všetkých našich zariadení. Preto zabezpečujeme taktiež renováciu zariadení, vrátane diaľkového servisu a poskytnutie originálnych náhradných dielov. V prípade výskytu poruchy niektorého zariadenia naši technici poruchu okamžite opravia.

SAUTER Automation je skrátka ideálne riešenie nielen pre vašu budovu, ale taktiež pre bezproblémové spoluprácu. Pretože zákazníci sú u nás na prvom mieste.
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SAUTER Automation, spol.s r.o.
www.sauter.cz
Adres

Adres

Bohnická 28/5
Praha 8 181 00

sauter@cz.sauter-bc.com
+420 266 012 111


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha