Regulačná technika, meranie, regulácia Praha


Takmer sto rokov skúseností z nás robí odborníkov na regulačnú techniku. Poskytujeme technológiu regulácie budov najvyššej kvality, ktorú môžete nainštalovať do nových budov, ale taktiež pri modernizácii starších objektov. Vďaka našim prístrojom z oblasti regulačnej techniky zaplatíte naozaj len za to, čo potrebujete. Ponúkame preto:

- časové spínače
- regulátory - dvojpolohové či elektronické
- snímače a čidlá
- pneumatické prístroje
- elektrické servopohony a regulačné ventily
- riadiaca technika
- a mnoho ďalších

Nedodávame ale len regulačnú techniku, poskytujeme celé ďalšie množstvo služieb, taktiež predstavujeme komplexné riešenie pre vašu budovu. Navrhneme vám optimálne riešenie pre riadenie potreby energií, preto presne zameriame a zdokumentujeme vašu budovu. Zaručujeme taktiež ekonomickú efektivitu všetkých našich zariadení. Preto zabezpečujeme taktiež renováciu zariadení, vrátane diaľkového servisu a poskytnutie originálnych náhradných dielov. V prípade výskytu poruchy niektorého zariadenia naši technici poruchu okamžite opravia.

SAUTER Automation je skrátka ideálne riešenie nielen pre vašu budovu, ale taktiež pre bezproblémové spoluprácu. Pretože zákazníci sú u nás na prvom mieste.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Systémy pre riadenie technológií inteligentných budov, Česká republika

Systémy pre riadenie technológií inteligentných budov, Česká republika

Tvoríme systémy pre riadenie technológií budov udržateľných ekonomicky, ekologicky a spoločensky. Budovu realizujeme tak, aby šetrila životné prostredie, energie a správne sa v nej hospodárilo s materiálmi a odpadmi. Pre správnu ...