Protipádová gumová dlažba pre detské ihriská zamedzí zbytočným úrazom - Praha


Protipádová gumová dlažba pre detské ihriská zamedzí zbytočným úrazom - Praha
Staviate alebo rekonštruujete detské ihrisko a chcete docieliť najlepšieho výsledku za prijateľnú cenu? Tak sa zoznámte s protipádovou gumovou dlažbou, vhodnou pre detské ihriská od spoločnosti NOKO Servis s.r.o.!

Táto gumová dlažba tlmí pády a zamedzuje tak dnes už zbytočným detským úrazom. Navyše je vhodná taktiež pod herné prvky - hojdačky či preliezačky. Jej údržba je veľmi jednoduchá, po daždi rýchlo usychá a ihrisko je takmer stále pripravené na využitie.

A ako je to s legislatívou?
Aby bola gumová dlažba na Vašom ihrisku v súlade s európskymi normami (EN 1176, EN 1177), je nutné inštalovať vhodný povrch spĺňajúci príslušný HIC koeficient.
Naša dlažba spĺňa HIC od 1, 0 - 3 m, je teda vhodná pre všetky betónové a štrkové konštrukcie. Je možné ju spojiť v prípade záujmu jednoducho pomocou plastových štipcov.

Svoju fantáziu môžete uplatniť taktiež pri výbere farby protipádovej dlažby. Vybrať môžete farbu čiernu, červenú alebo zelenú.

Gumová protipádová dlažba je skrátka pre detské ihriská tou najlepšiu voľbu!
V prípade záujmu sa na nás obráťte, gumovú dlažbu Vám nielen predáme, ale v prípade záujmu zabezpečíme aj správnu inštaláciu!
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adres

Adres

Pod Barvířkou 3348/11
Praha 5 - Smíchov 150 00

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha