Sterilizačné kontajnery Hard Top Box pre vaše laboratórium - Praha

Sterilizačné kontajnery Hard Top Box majú moderný vzhľad, obstoja aj v tom najlepšom laboratóriu a ponúkajú stopercentné sterilné prostredie, kde baktérie nemajú žiadnu šancu!

Spoločnosť BAG Health Care GmbH je v odbore diagnostiky ochranných pomôcok a sterilizačných nástrojov celosvetovo úspešná. Produkty, ktoré vám ponúkame, preto spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky a sú zárukou kvality. Sterilizačné kontajnery Hard Top Box sú výborne tepelne vodivé a jednoducho sa sušia. Hliníkové veko je navyše vyrobené z jedného kusu, takže predídete nečistotám usadeným v škárach. Kontajner je tak veľmi odolný voči zmenám pH.

Pre našich zákazníkov ponúkame hneď dva typy sterilizačných kontajnerov Hard Top Box. Bezfiltrový EasyStop-Systém funguje na princípe spätného záchytu častíc, sterilita je tak zachovaná do okamžiku, kým sa kontajner otvorí. Jeho účinnosť nie je obmedzená počtom sterilizačných cyklov a tak nemusíte utrácať za nové filtre. Pre menej vyťažené laboratóriá ponúkame kontajnery s optimalizovanými jednorazovými filtrami s indikátorom.

Ani sterilizačné kontajnery nemusia byť podľa nás nudné. Ponúkame vám ich preto v atraktívnom zaoblenom tvare, ktorý je nielen efektívny, ale taktiež sa jednoducho čistí. Vyberať tiež môžete z niekoľkých farebných variantov kontajneru vo veľkostiach S - XL. Aj sterilizácia a dezinfekcia tak môže byť vďaka našim kontajnerom Hard Top Box zábavou.Zadávateľom ponuky je firma 

BAG Diagnostics GmbH - organizační složkaKontaktný formulár
captcha