Zadávateľom ponuky je firma UNICOM servis, spol. s r.o.Nerezové nádrže, výroba vinárskych technológií južná Morava, Česká republikaHľadáte nerezovú nádrž alebo akúkoľvek vinársku technológiu z nereze?
Potom neváhajte a obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. z Hodonína na južnej Morave z Českej republiky.

Naša spoločnosť sa venuje výrobe technológií z nerezovej ocele pre farmaceutický, chemický, gastronomický a potravinársky priemysel so špecializáciou na výrobu vinárskych technológií.

V ponuke máme tieto vinárske technológie - nerezové nádrže, vinifikátory, pneumatické lisy, mlynkoodstopkovače, filtre, stabilizácie vína, čerpadlá, barikové sudy, fľaškovacie linky, rosiče a ďalšie produkty.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba nerezových nádob, nádrží, tankov a vinifikátorov Hodonín

Výroba nerezových nádob, nádrží, tankov a vinifikátorov Hodonín

Hľadáte nerezové nádoby, nádrže, tanky alebo akúkoľvek inú technológiu z nerezovej ocele? Tak neváhajte a obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. z Hodonína. Venujeme sa výrobe technológií z nerezovej ocele pre potravinársky, ...


Nerezové pneumatické lisy - hydrolisy a odstopkovače Hodonín, Česká ...

Nerezové pneumatické lisy - hydrolisy a odstopkovače Hodonín, Česká ...

Ak hľadáte kvalitnú firmu, ktorá sa venuje výrobe a predaju nerezových pneumatických lisov, hydrolisov a odstopkovačov? Obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. v Hodoníne z Českej republiky. Ponúkame pneumatické lisy, ktoré sú ...