Konektory Inotec exkluzívne aj v Českej republike


Konektory Inotec exkluzívne aj v Českej republike
Konektory od svetovo uznávaných výrobcov môžete zohnať aj v Českej republike. Ako? Stačí sa obrátiť na spoločnosť Mechatronic. Sme totiž výhradným zástupcom takých spoločností, ako je napríklad Inotec či Lemo. Konektory Inotec a ďalšie súčiastky svetovej kvality tak zakúpite jedine u nás.

Spoločnosť Inotec Electronics vyrába konektory a konektorové systémy už viac ako 35 rokov. Konektory Inotec tak dnes patria medzi to najlepšie, čo je možné v odbore zohnať a sú vhodné aj pre veľmi náročných klientov v odbore priemyselnej výroby. Konektory Inotec totiž nezabúdajú na spoľahlivý kontrolný systém a presné nastavenie dát. Nezáleží tak, či konektory potrebujete na prenos signálu bez rušenia alebo na ovládanie bŕzd vlaku, konektory Inotec vždy zabezpečia dokonalú bezpečnosť a správnu komunikáciu medzi jednotlivými prvkami.

Bezpečnosť, solídnosť a spoľahlivosť, to charakterizuje konektory Inotec. So svojou unikátnou patentovanou technológiou krimpovacej príruby a dôsledným celokovovým systémom krytiek totiž konektory Inotec poskytujú maximálnu ochranu proti rádiofrekvenčnému rušeniu aj poruchám elektromagnetického poľa. Kompletný systém, ktorý zahŕňa konektory, krytky, fixáciu a káblové pripojenie zas garantuje maximálnu mechanickú odolnosť všetkých súčiastok. Vysoko presné pozlátené konektory Inotec zabezpečia nízky prechodový odpor a to dokonca aj po mnohých použitiach.

Konektory Inotec skrátka ponúkajú ideálne riešenie rozhrania medzi káblom a konečným zariadením. Chcete si kvalitné konektory Inotec zakúpiť aj vy? Vďaka spoločnosti Mechatronic je to veľmi jednoduché. Stačí, keď nás kontaktujete a vyberiete si z našej širokej ponuky.
VIAC PONÚK FIRMY

Multipólové, vysokonapäťové a koaxiálne konektory LEMO Praha

Multipólové, vysokonapäťové a koaxiálne konektory LEMO Praha
Multipólové, vysokonapäťové a koaxiálne konektory LEMO si môžete objednať u spoločnosti Mechatronic, spol. s r.o. V mnohých odvetviach priemyslu sú potrebné spoľahlivé konektory, ktoré zvládajú aj veľmi náročné prostredie - vlhké, prašné aj teplotne nadpriemerné. V takých podmienkach sú schopné ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory
WEBOVÁ STRÁNKA
Mechatronic, spol. s r.o.
mechatronic.cz
Adres

Adres

Kloknerova 9
Praha 4 148 00

mechatronic@volny.cz
+420 237 837 309


Nájdete nás aj tu:

Facebookwww.lemokonektory.comARES
captcha