Lodné motory Perkins a Solé Diesel pre zábavu aj podnikanie, Praha

Kvalitný a spoľahlivý motor nie je základ iba pre jazdu autom. Taktiež lode a motorové člny si zaslúžia to najlepšie. Preto je tu firma Bel z Prahy, ktorá vám ponúka predaj tých najlepších lodných motorov značiek Perkins a Solé Diesel. Sú vhodné pre rekreačné účely, ale vydržia aj trvalé pracovné nasadenie.

Motory Perkins sú obľúbené najmä pre ich variabilitu. Sami si presne môžete zvoliť, aký typ lodného motora je pre vaše účely ten pravý. My vám ponúkame napríklad lodné motory:

- Štvordobové lodné motory
- Vodou chladené lodné motory
- Naftové lodné motory
- Plynové lodné motory

U nás si môžete vybrať aj príslušenstvo podľa svojich predstáv. Spôsob chladenia, elektrická výzbroj, ovládacie panely a prevedenie výfuku, to všetko je iba na vás. My vám lodný motor radi upravíme podľa vášho priania.

Vo firme Bel myslíme naozaj na každého. Preto ponúkame lodné motory s najrôznejšími objemami a výkonmi. U nás si tak vyberie majiteľ malej rekreačnej loďky, ale aj podnikateľ, ktorý potrebuje výkonné a odolné motory. Pre náročnejších zákazníkov ďalej ponúkame lodné motory od španielskej značky Solé Diesel. Tieto dieselové motory sú povestné svojou výkonnosťou a vydržia aj v náročných podmienkach. Ku všetkým motorom ponúkame kompletný záručný a pozáručný servis. Drobné ani veľké opravy pre nás nie sú vďaka našej bohatej zásobe náhradných dielov žiadny problém. Stavte na lodné motory od firmy Bel a doprajte si zážitok z rýchlej jazdy aj na vode.Zadávateľom ponuky je firma 

BEL, spol. s r.o.Kontaktný formulár
captcha