Zadávateľom ponuky je firma MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamyPolykarbonát je odolný a ponúka rôzne možnosti využitia - PrahaPolykarbonát je odolný a flexibilný materiál, ktorý môžete využiť vo všetkých odboroch. V spoločnosti MOOS vám preto ponúkame polykarbonátové dosky s rôznymi rozmermi, ich rezanie a dopravu.

Polykarbonát vám ponúka celý rad využitia. Hodí sa napríklad na:
- Zasklievanie objektov
- Strechy benzínových čerpacích staníc
- Stavbu striedačiek
- Bazény
- Zimné záhrady
- Pergoly
- Skleníky

Polykarbonát vám dodávame v podobe praktických dosiek. Polykarbonátové dosky u nás zakúpite v štandardnom rozmere 2, 1 x 6 m, na vaše prianie vám ale zhotovíme polykarbonátové dosky aj iných rozmerov. Polykarbonátové dosky je možné navyše aj ľubovoľne deliť a rezať. Nepotrebujeme celú dosku, ale potrebujete len ich časť? Pre nás to nie je žiadny problém. My vám vyrežeme presne takú časť dosky, ktorú práve potrebujete.

Polykarbonátové dosky Lexan Thermoclear, ktoré vám v našej spoločnosti ponúkame, sú to najlepšie, čo na trhu nájdete. Majú navyše desaťročnú záruku na farebnú stálosť, na zachovanie svetelnej priepustnosti a aj odolnosť proti krupobitiu. Polykarbonátové dosky navyše rozvážame po celej Českej republike. Stačí nám len zadať vašu adresu a my sa o všetko postaráme.
Hľadáte skutočne spoľahlivý a praktický materiál? Stavte na polykarbonát!


Kontaktný formulár
captcha