Montážne lampy - osvetlenie aj v ťažko dostupných priestoroch | eshop


Montážne lampy - osvetlenie aj v ťažko dostupných priestoroch | eshop
Montážne lampy sú vhodné na osvetlenie ťažko dostupných priestorov a v miestach, kde nie je zavedenie klasického osvetlenia možné, a hodí sa aj ako dočasný provizórny zdroj svetla.

Na našom e-shope www.torioplus.cz ponúkame široký sortiment montážnych lámp, a to ako nabíjacích, tak aj so sieťovým pripojením. Vybrať si môžete zo žiarivkového alebo LED osvetlenia, s rôznymi typmi uchytenia.

Žiadanou novinkou na našom e-shope sú najnovšie montážne LED lampy značky Lucas, ktoré dodávame v piatich typoch - tri z nich sú nabíjacie, druhé dva typy využívajú sieťové 220V napájanie.

Montážne lampy Lucas majú 36 až 60 vysokosvietivých LED diód a môžete sa spoľahnúť na dlhú životnosť až 50 000 hodín. U nabíjacích lámp zodpovedá prevádzková doba dĺžke nabíjania, teda prevádzková doba = 4h, doba nabíjania = 4h. Určitý typ nabíjacích montážnych lámp dokonca umožňuje aj nabíjanie mobilného telefónu.
Lampy sú vybavené otočným háčikom a magnetickým držiakom, aby sa dali jednoducho upevniť v akýchkoľvek priestoroch, súčasťou je aj 5 m dlhý kábel.

V ponuke našich montážnych lámp máme aj 8W žiarivku, ktorá využíva 220V sieťové napájanie, vybavená je 5 m dlhým káblom a vďaka magnetickému držiaku a háčiku sa taktiež dá umiestniť kamkoľvek. Jej veľká výhoda spočíva aj v odolnosti proti pachu, vlhkosti a nárazu a vhodná je do teplôt od -10°C až do 80°C.

Montážne lampy majú množstvo výhod:
- jednoduché umiestnenie aj v ťažko dostupných priestoroch
- dlhá životnosť
- u nabíjacích lámp možnosť osvetlenia bez priameho pripojenia na sieť
- odolnosť
- 5 m dlhý kábel.
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TORIO PLUS, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TORIO PLUS, spol. s r.o.
www.torioplus.cz
Adres

Adres

Štúrova 1307/8
Praha 4 - Krč 142 00

info@torioplus.cz
+420 241 721 410


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha