Montážne kufre vám umožnia vlastnú výrobu hadíc | Česká republika
Hadice pre samostatnú montáž koncoviek si už môžete nakúpiť sami. Vlastnoručne si ich totiž vyrobíte a namontujete, a to jednoducho a bez akéhokoľvek zvárania a spájkovania. Ako? Stačí si zakúpiť montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava.

Montážny kufor, ktorý vám v našej spoločnosti ponúkame, obsahuje všetko potrebné na výrobu a montáž hadíc RS 341 S00. Čo všetko vám teda montážny kufor ponúka? V kufri nájdete:

- náradie
- spotrebný materiál
- úderový lis
- rezák
- dve svorky
- matice z niklovej mosadze
- tesnenie TEMASIL
- zabezpečovacie zverné krúžky

Ak máte montážny kufor, nič vám už nebráni vo výrobe flexibilných hadíc RS 341 S00, ktorý skvelo využijete pre vedenie plynných a kvapalných médií. Postup je veľmi jednoduchý. Zmeriate a oddelíte potrebnú dĺžku hadice, nasadíte na ňu prevlečenú maticu a upevníte príslušnou svorkou. Potom niekoľkými údermi pohyblivou časťou lisu rozlisujete dve posledné vlny tak, aby ste vytvorili rovné ploché prírubové osadenie. Za rozlisované vlny potom nasuniete príslušný zaisťovací zverný krúžok a uzavriete ho. DO matíc na oboch koncoch hadice následne vložíte príslušné tesnenie a hadica je pripevnená na montáž. Pri montáži tak nemusíte zložito zháňať jednotlivé diely a zdržovať sa, naše montážne kufre ponúkajú všetko potrebné a pohromade.

Zaujíma vás, kde všade môžete hadice RS 341 S00 využiť? Možností je hneď niekoľko. Tieto flexibilné, odolné a vysoko funkčné celokovové hadice s paralelnou prstencovou vlnou skvelo obstoja ako pružné pripojenie pre rozvody zemného plynu, svietiplynu, koksárenského plynu aj bioplynu, ale aj pri vedení vykurovacieho oleja, pitnej a úžitkovej vody či stlačeného vzduchu. Hadice je možné ľubovoľne ohýbať a tvarovať presne podľa aktuálnych potrieb, sú tak skvelým flexibilným pripojením pre väčšinu spotrebičov.

Zakúpte si aj vy montážny kufor od spoločnosti Witzenmann Opava. Získate plne vybavenú dielňu pre rýchlu výroby a montáž flexibilných hadíc.Zadávateľom ponuky je firma 

Witzenmann Opava, spol. s r.oKontaktný formulár
captcha