Zadávateľom ponuky je firma PSP izoterm s.r.o.Tvarové izolácie vám vyrobíme na mieru | Česká republika


Izolácie bez obmedzenia - to je PSP izoterm. U nás totiž nenájdete iba rovné izolačné dosky a panely, ale ponúkame aj tvarové izolácie presne na mieru. Či už tak hľadáte izoláciu pre rúrky či potrubie, pre svoju strechu alebo potrebujete tvarové izolácie do atypických priestorov dodávky, u nás nájdete všetko potrebné.

Tvarové izolácie sa plne prispôsobia vašim aktuálnym potrebám a požiadavkám. Rozmery a tvar tvarovej izolácie tak záležia iba od vás. Stačí nám priniesť výkresovú dokumentáciu a my vyrobíme tvarové izolácie na mieru vášmu projektu.

Tvarové izolácie vyrábame z polyuretánových dosiek tými najmodernejšími výrobnými postupmi. Aj v tomto prípade vám ale chceme poskytnúť možnosť výberu, ponúkame vám preto hneď 3 spôsoby výroby tvarovej izolácie. Využiť tak môžete:

- rezanie v bloku v dvoch osách (2D)
- frézovanie v troch osách (3D)
- vstrekovanie do foriem

Tvarové izolácie využijete v mnohých prípadoch. Napríklad pri izolácii vlnitých či trapézových striech alebo pri tepelnej izolácii atypických nákladných priestorov. Tvarové izolácie ale majú svoje miesto aj pri izolácii potrubia. Práve potrubie má totiž celý rad ohybov a kolien, ktorým sa musí izolácia prispôsobiť. V našej firme myslíme aj na to a ponúkame vám tvarové izolácie kolien rôznych rozmerov s polomerom ohybu až 500 mm. Tvarové izolácie kolien vám zhotovíme v najmenšom vnútornom priemere 17 mm, najvyšší možný priemer je až 600 mm.

Tvarové izolácie na mieru zoženiete jedine v spoločnosti PSP izoterm Vysoké Mýto (ČR). Neváhajte nás kontaktovať so svojimi požiadavkami alebo dotazmi, sme vám k dispozícii.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


PSP Izoterm -  izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

PSP Izoterm - izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

Firma PSP Izoterm sa venuje výrobe izolácií pre obytné kontajnery, chladiace boxy, automobilové nadstavby a ľahké montované stavby metódou plnenia do dutín. Realizujeme aj dodatočné izolácie dodávkových vozidiel všetkých typov a ...