Zadávateľom ponuky je firma COROLL s.r.o.Guličkové skrutky najvyššej kvality | Česká republika


Guličkové skrutky premieňajú rotačný pohyb na pohyb lineárny, a to veľmi presne a s vysokou účinnosťou. Vďaka dômyselnej konštrukcii a využitiu valivých elementov sú tak guličkové skrutky kľúčové konštrukčné prvky strojov. Hľadáte aj vy kvalitné guličkové skrutky, ale neviete, na koho sa obrátiť? Tak práve pre Vás je spoločnosť COROLL jasnou voľbou. U nás totiž zoženiete guličkové skrutky všetkých druhov.

Guličkové skrutky, ktoré vám v našej spoločnosti ponúkame, sú vyrobené presne podľa predpísaných noriem a predpisov. Každá guličková skrutka z našej dielne sa vyznačuje perfektnou tuhosťou, presnosťou a trvanlivosťou a skvelo obstojí v náročných prevádzkach.

Medzi ďalšie výhody, ktoré vám guličkové skrutky ponúkajú, patrí malý záberový krútiaci moment, maximálna presnosť pohybu a taktiež perfektná kvalita valivých dráh, ktorá zabezpečí, že guličkové skrutky odolajú opotrebeniu a pôsobeniu tepla.

Prednosťou spoločnosti COROLL je široký sortiment tovaru, z ktorého si skutočne vyberie každý. Aj guličkové skrutky preto u nás zoženiete hneď v niekoľkých variantoch a môžete si vybrať presne ten model, ktorý práve potrebujete. Ponúkame vám guličkové skrutky:

- Brúsené
- Valcované
- Presne valcované guličkové skrutky

Chcete vedieť, prečo by ste mali nakúpiť guličkové skrutky práve u nás? Dôvodov je hneď niekoľko. Ponúkame odborné poradenstvo, garanciu kvality výrobkov a množstvo ďalších výhod. Pripravené sú pre vás aj naše perfektne vybavené sklady a efektívny a rýchly systém dopravy tovaru. Nech už prídete s akoukoľvek veľkou objednávkou, my ju vybavíme ihneď.


Kontaktný formulár
captcha