Zadávateľom ponuky je firma COROLL s.r.o.Veľkoobchod s ložiskami pre každého | Česká republikaPotrebujete nakupovať ložiská vo veľkom, ale nechcete dlho čakať na ich dodanie? V tom prípade je práve pre vás spoločnosť COROLL Náchod tou správnou voľbou. Sme totiž jedným z najväčších distribútorov ložísk, lineárnej techniky a ďalších strojárenských komponentov v Českej republike. Náš veľkoobchod s ložiskami ponúka všetky druhy ložísk skladom, s každou vašou objednávkou si tak poradíme naozaj rýchlo a bez zbytočných zdržaní.

Ložiská ponúkajú užívateľom množstvo možností. Využitie nachádzajú v strojárenstve, automobilovom priemysle, ale aj v domácej dielni. Stačí si vybrať tie ložiská, ktoré sa vám pre vašu prácu najlepšie hodia. A u nás je naozaj z čoho vyberať. Veľkoobchod s ložiskami COROLL vám totiž ponúka ložiská rôznych tvarov a rozmerov. U nás zoženiete napríklad:

- Guličkové ložiská
- Guličkové ložiská s kosouhlým stykom
- Valčekové ložiská
- Súdkové ložiská
- Kuželíkové ložiská
- Axiálne ložiská
- Špeciálne ložiská
- Ihlové ložiská
- Klzné kĺbové ložiská a hlavice

U nás skrátka nájdete všetko od univerzálnych guličkových ložísk až po špeciálne ložiská pre rôzne prevádzky.
Veľkoobchod s ložiskami COROLL ale ponúka aj rozmanité ložiskové jednotky. Nezáleží, či hľadáte stojaté, prírubové alebo napínacie ložiskové teleso, u nás si určite vyberiete.

V našej firme si uvedomujeme, že ja zdanlivo obyčajné ložisko môže hrať dôležitú úlohu. V prípade, že sa ložisko pokazí, môže ohroziť funkčnosť celého stroja a teda aj celej výroby. Veľkú pozornosť preto venujeme kvalite ponúkaného tovaru. Sme výhradným distribútorom ložísk NKS, IKO a SNR do Českej republiky, náš veľkoobchod ložísk vám tak poskytuje iba tovar od osvedčených výrobcov, ktorý patrí k tomu najlepšiemu, čo je možné na trhu zakúpiť.

Nech už potrebujete jedno ložisko pre domácu opravu, alebo hľadáte spoľahlivého dodávateľa pre vašu veľkú firmu, veľkoobchod ložísk COROLL je tu pre vás. Náš veľkoobchod ložísk nájdete v obci Hronově blízko mesta Náchod, všetok náš ponúkaný tovar vám ale radi pošleme, nech už sídlite kdekoľvek. Obráťte sa na nás aj vy a nakúpte si kvalitné ložiská, ktoré obstoja v každej prevádzke.


Kontaktný formulár
captcha