Matrace z pamäťovej peny umožnia sladký spánok | Vysoké Mýto


Matrace z pamäťovej peny umožnia sladký spánok | Vysoké Mýto
Správny matrac je jednou z najdôležitejších podmienok kvalitného spánku a veľmi obľúbené sú v tomto smere v poslednej dobe matrace z pamäťovej peny. Ak si zakúpite kvalitné lôžkoviny a matrace, budete sa ráno cítiť ako znovuzrodení, nie zlámaní a nevyspatí. Chce to si len správne vybrať. Matrace z pamäťovej peny sú určite dobrou voľbou, zoženiete ich u spoločnosti PSP izoterm.

Naše matrace z pamäťovej peny sa vplyvom tlaku a tepla ľudského tela stávajú poddajnejšie a mäkšie. Dochádza tak k rovnomernému rozdeleniu tlaku na telo a eliminácii tlakových bodov v kritických miestach. Matrace z pamäťovej peny vďaka tomu znižujú frekvenciu zmeny polôh tela počas spánku. Vy sa tak následne vyspíte oveľa kvalitnejšie a pohodlnejšie.

Matrace z pamäťovej peny a ďalšie produkty viskoelastickej peny sú taktiež vhodné na použitie u ľudí, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko alebo invalidný vozík.

Medzi najčastejšie výrobky z viskoelastickej peny, ktoré si môžete u spoločnosti PSP izoterm objednať, patrí:

- matrace
- vankúše
- sedáky
- iné výrobky podľa priania zákazníka

Firma PSP izoterm má za sebou viac než dvadsať rokov existencie a skúseností s výrobou produktov ako sú matrace z pamäťovej peny a ďalšie produkty. Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom matracov, vankúšov alebo sedačiek, alebo by ste potrebovali vyrobiť špeciálny produkt na zákazku, neváhajte našu spoločnosť kontaktovať. Radi vám budeme nápomocní.
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA PSP izoterm s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PSP izoterm s.r.o.
www.pspizoterm.cz
Adres

Adres

Dráby 734/IV
Vysoké Mýto 566 01

psp@pspizoterm.cz
+420 465 422 091


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha