Zadávateľom ponuky je firma PSP izoterm s.r.o.Matrace z pamäťovej peny umožnia sladký spánok | Vysoké MýtoSprávny matrac je jednou z najdôležitejších podmienok kvalitného spánku a veľmi obľúbené sú v tomto smere v poslednej dobe matrace z pamäťovej peny. Ak si zakúpite kvalitné lôžkoviny a matrace, budete sa ráno cítiť ako znovuzrodení, nie zlámaní a nevyspatí. Chce to si len správne vybrať. Matrace z pamäťovej peny sú určite dobrou voľbou, zoženiete ich u spoločnosti PSP izoterm.

Naše matrace z pamäťovej peny sa vplyvom tlaku a tepla ľudského tela stávajú poddajnejšie a mäkšie. Dochádza tak k rovnomernému rozdeleniu tlaku na telo a eliminácii tlakových bodov v kritických miestach. Matrace z pamäťovej peny vďaka tomu znižujú frekvenciu zmeny polôh tela počas spánku. Vy sa tak následne vyspíte oveľa kvalitnejšie a pohodlnejšie.

Matrace z pamäťovej peny a ďalšie produkty viskoelastickej peny sú taktiež vhodné na použitie u ľudí, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko alebo invalidný vozík.

Medzi najčastejšie výrobky z viskoelastickej peny, ktoré si môžete u spoločnosti PSP izoterm objednať, patrí:

- matrace
- vankúše
- sedáky
- iné výrobky podľa priania zákazníka

Firma PSP izoterm má za sebou viac než dvadsať rokov existencie a skúseností s výrobou produktov ako sú matrace z pamäťovej peny a ďalšie produkty. Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom matracov, vankúšov alebo sedačiek, alebo by ste potrebovali vyrobiť špeciálny produkt na zákazku, neváhajte našu spoločnosť kontaktovať. Radi vám budeme nápomocní.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


PSP Izoterm -  izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

PSP Izoterm - izolácia dodávkových automobilov, tvarová izolácia

Firma PSP Izoterm sa venuje výrobe izolácií pre obytné kontajnery, chladiace boxy, automobilové nadstavby a ľahké montované stavby metódou plnenia do dutín. Realizujeme aj dodatočné izolácie dodávkových vozidiel všetkých typov a ...