Displeje pre vyvolávacie systémy od českého výrobcu


Displeje pre vyvolávacie systémy od českého výrobcu
Prehľadnosť, jednoduchá obsluha a široké možnosti využitia, presne tieto funkcie plnia displeje od spoločnosti TETRONIK. Vďaka tomu sú naše displeje užitočnými pomocníkmi pre úrady a inštitúcie, ktoré denno-denne príjmu stovky ľudí, pre firmy, ktoré potrebujú mať prehľad o svojich zamestnancoch, ale aj pre jedálenské zariadenia. Patríte aj vy do jednej z týchto skupín? Zakúpte si displeje od českého výrobcu TETRONIK a nebudete ľutovať.

Čo sa Vám vybaví, keď sa povie displej? Displej mobilu, tabletu alebo televízie? To určite, ale s displejmi sa stretávate aj na iných miestach, napríklad pri príchode do práce, v poisťovni alebo na úrade práce. A práve tieto displeje zoženiete v spoločnosti TETRONIK. Sme čisto česká firma a už od roku 1990 pre vás vyvíjame a vyrábame displeje, ktoré ponúkajú celý rad využitia.

Sú určené najmä pre vyvolávacie a zobrazovacie systémy a stravovacie systémy.

Každý displej, ktorý u nás zabezpečíte, je veľmi praktický a ponúka celý množstvo možností. Skvelo sa hodia napríklad pre vyvolávacie systémy vo väčších halách s mnohými priehradkami pre odbavenie alebo tam, kde je nutné odbaviť veľké množstvo ľudí. Tieto displeje tak skvelo poslúžia napríklad v nemocniciach, v poisťovniach alebo na úradoch. Taktiež vydávanie stravy je možné vďaka dobre zvolenému displeju zjednodušiť. Stačí si zakúpiť stravovacie systémy od firmy TETRONIC a budete mať dokonalý prehľad o všetkých objednávkach a výdajoch.

Ako sami vidíte, displeje môžete využiť na mnohých miestach. Stavte aj vy na displeje od českého výrobcu a spravte si vo veciach poriadok a prehľadnosť.
VIAC PONÚK FIRMY

Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm

Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm
Úrady, pošty, banky, nemocnice, školy či firmy. Všade tam sa využívajú digitálne hodiny. Každý deň sa na týchto miestach vyskytuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú rôzne individuálne potreby. Spája ich však jedno - túžba nestratiť pojem o čase. Hodiny a hodinky sa dnes stali už neoddeliteľnou ...

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR
Aby Vaše dochádzkové a stravovacie systémy fungovali perfektne, musia byť doplnené bezkontaktnými terminálmi, najlepšie od českého výrobcu. Spoločnosť Tetronik vyrába hneď niekoľko typov. Dochádzkový terminál M433 - nový, robustný, s 8" dotykovou obrazovkou, ktorý má zabudované nasledujúce ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adres

Adres

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha