Zadávateľom ponuky je firma SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.Odoslanie peňazí s Western Union PrahaOdošleme Vašu peňažnú transakciu rýchlo a bezpečne pomocou zeleného formulára pre presun meny.

Stačí, keď vyplníte krátky formulár s informáciami o mieste určenia, kam majú peniaze dôjsť a presnú sumu v Kč alebo USD. Potom vypíšete riadok pre Príjemcu s menom a miestom pobytu osoby, ktorá bude financie preberať.

Do oddielu Odosielateľ zopakujete svoje iniciály, adresu a kontakt na Vás v prípade problému. Ak sa príjemca bude preukazovať svojim dokladom totožnosti, krížikom označte príslušnú kolónku v súpise.

Označte, či sa jedná o obyčajný prevod peňazí alebo platbu za služby a výrobky.

Na konci formulára sa potom stačí podpísať a pridať dátum. V prípade záujmu si môžete vybrať doručenie transferu pomocou kuriéra či oznámenie o prevode telefónom.

Pripravený formulár odovzdajte na našej pobočke a naši pracovníci Vám v prípade potreby poradia alebo s Vami vyplnia chýbajúce údaje.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Medzinárodné prevody peňazí Praha - prvotriedne služby

Medzinárodné prevody peňazí Praha - prvotriedne služby

Spoločnosť SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o. ponúka a vykonáva peňažné prevody peňazí. Jedná sa o medzinárodné hotovostné prevody prostredníctvom globálnej siete Western Union do viac ako 200 krajín sveta. Peniaze je možné odoslať ...


Príjem peňazí z Western Union

Príjem peňazí z Western Union

Pre príjem peňazí z Western Union využite žltý príjmový formulár na našich stránkach. Poradíme a pomôžeme so správnym vyplnením ľavej strany formulára pre príjemcu. Najprv uveďte svoje meno a priezvisko, adresu pobytu v ČR - ulicu, ...


Zmenáreň Praha 1 - nákup a predaj valút s transakciou bez poplatkov - ...

Zmenáreň Praha 1 - nákup a predaj valút s transakciou bez poplatkov - ...

Už od roku 1993 nakupujeme a predávame valuty rôznych štátov. Ponúkame Vám výhodný kurz ako pri nakupovaní cudzích mien, tak aj pri spätnej výmene za české koruny. V pražskej zmenárni máte možnosť nákupu a predaja valút s transakciou ...