Sklenené obklady, zásteny, deliace steny, potlač na sklo - Zlínsky kraj


Sklenené obklady, zásteny, deliace steny, potlač na sklo - Zlínsky kraj
Česká firma Frajt s.r.o. sa špecializuje na dodávku Image skla do komerčných priestorov aj bytových interiérov - ide o sklenené obklady, deliace steny, sprchové zásteny.
U jednotlivých produktov je možná potlač aj na sklo.

Naše sídlo je v Zlínskom kraji - Kroměříž, ul. Chropyňská 2848, ČR - tel .: +420 573 335 700.

Sklenené obklady od nás majú široké využitie - používajú sa ako dekoratívny prvok a deliace steny môžete využiť pre oddelenie kancelárskych priestorov.
Vhodné sú do zázemia wellness centier, klubových fitness, hotelov a tam kde zákazníci požadujú čistý dizajn s dôrazom na individuálne riešenia priestorov, prevádzky pre rehabilitácie a masáže, kúpeľné prevádzky.

Sklenené obklady sa vyrábajú z jednoduchého alebo vrstveného bezpečnostného skla do hrúbky 8 mm s možnosťou grafickej digitálnej tlače.

Sklenené deliace steny a sprchové zásteny sú vyrobené z jednoduchého alebo vrstveného bezpečnostného skla do hrúbky 10 mm v kombinácii s nerezovými alebo hliníkovými doplnkami.

Sklo môže byť jednostranne lakované, mliečne, číre, jednostranne polepené dizajnovou fóliou alebo zložené s motívom, vzniká tak individuálny dizajn sklenených obkladov, stien či priečok.
VIAC PONÚK FIRMY

Šatňové skrinky pre aquaparky, wellness, kúpele, sauny - Zlínsky kraj

Šatňové skrinky pre aquaparky, wellness, kúpele, sauny - Zlínsky kraj
Česká firma Frajt s.r.o. Kroměříž vyrába kvalitné vybavenie pre kúpele, aquaparky, wellness či sauny, SPA centrá - ide o sklenené šatňové skrinky s kaleným sklom hrubým 8 mm a korpusom z vysokotlakového laminátu rôznej hrúbky. Vhodné do vlhkých priestorov. Dodávame najčastejšie do aquaparkov, ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Frajt s.r.o. Kvalitní zázemí pro sport i volný čas
WEBOVÁ STRÁNKA
Frajt s.r.o.
www.frajt.cz
Adres

Adres

Chropyňská 2848
Kroměříž 767 01

frajt@frajt.cz
+420 573 335 700


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramTwitterARES
captcha