Zadávateľom ponuky je firma T M T spol. s r.o. ChrudimValčekový dopravník výrazne zrýchli prevádzku vo všetkých priemyselných odvetviachValčekové dopravníky sú jednoduché a pritom detailne prepracované zariadenia vhodné pre dopravu kusových predmetov. Valčekový dopravník je možné prispôsobiť presne vašim potrebám - jeho základné parametre, ako je šírka, výška, typ či rozstup valčekov sú vždy stanovené s ohľadom na dopravované predmety a ich veľkosť, tvar aj množstvo.

Valčekové dopravníky vám radi dodáme aj s príslušenstvom pre väčšie výrobné či baliace linky či pre dopravníkové systémy.

Dodávame valčekové dopravníky v širokej škále prevedení - poháňané aj nepoháňané, priame, otočné, prekladače, zdvíhacie úseky alebo presúvacie. Samozrejmosťou je aj veľký výber príslušenstva k nielen valčekovým dopravníkom, od dorazov či stopérov cez zaraďovacie moduly až po prekladače, stohovače či roboty.

Aby bol valčekový dopravník stopercentne funkčný, je nutné mať spoľahlivý a výkonný riadiaci systém.

Ak o kúpe valčekových dopravníkov premýšľate, neváhajte sa na nás obrátiť, naši odborníci vám so všetkým radi poradia a predstavia jednotlivé typy i možnosti.

Naša spoločnosť TMT dodáva výrobky do celého sveta a veľké množstvo stálych a spokojných zákazníkov je tým najlepším dôkazom kvality našich služieb.
TMT je firma rýdzo česká, avšak so stabilným postavením na svetovom trhu. Vlastníme zázemie vlastnej výroby s najmodernejším zariadením a vybavením, vďaka ktorému vám môžeme ponúknuť kvalitné a spoľahlivé produkty.


Kontaktný formulár
captcha