Predaj a prenájom kontajnerov PrahaAko rýchlo, jednoducho a lacno vyriešiť problémy so skladovaním? Kúpou alebo prenajatím kontajneru od spoločnosti METRANS, ktoré sú ideálne nielen pre skladovanie, ale aj prepravu po mori alebo železnici. Ponúkame predaj aj prenájom vyradených a nových námorných kontajnerov, ktoré poskytujú vášmu majetku optimálnu bezpečnosť. Kde je tento spôsob skladovania ideálny?

- na staveniskách
- v mobilných dielňach
- v príručných skladoch
- v skladových priestoroch v zostavách

Naše kontajnery sú vhodné pre prepravu po mori aj železnici, majú pevný a ľahko manipulovateľný obal aj v tých najnáročnejších terénnych podmienkach. Použité aj nové oceľové námorné skladovacie kontajnery rôznych objemov dodávame do celej Českej a Slovenskej republike.

Nami predávané námorné kontajnery sú vhodné pre skladovanie, krátkodobý prenájom aj na poslednú cestu, či u po železnici do Ruska a krajín bývalého Sovietskeho Zväzu alebo do zámoria.

Potrebujete uskladniť materiál či výrobky, ale nemáte skladovacie priestory a prenájom alebo si kúpu celého skladu nemôžete dovoliť? Nevyplatila by sa vám ani kúpa skladovacích kontajnerov, pretože chcete svoj majetok skladovať len dočasne? Potom si u nás môžete prenajať skladovacie priestory v oceľových námorných kontajneroch v Prahe - Uhříněvsi v oplotenom areáli zabezpečenom kamerami. K prenajatým kontajnerom máte prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Predaj a prenájom kontajnerov spoločnosti Metrans vám pomôže ľahko, rýchlo a aj výhodne vyriešiť problémy s nedostatkom skladovacích priestorov. Na sklade máme neustále všetky typy štandardných kontajnerov.


Kontaktný formulár
captcha