Predaj a prenájom kontajnerov Praha


Predaj a prenájom kontajnerov Praha
Ako rýchlo, jednoducho a lacno vyriešiť problémy so skladovaním? Kúpou alebo prenajatím kontajneru od spoločnosti METRANS, ktoré sú ideálne nielen pre skladovanie, ale aj prepravu po mori alebo železnici. Ponúkame predaj aj prenájom vyradených a nových námorných kontajnerov, ktoré poskytujú vášmu majetku optimálnu bezpečnosť. Kde je tento spôsob skladovania ideálny?

- na staveniskách
- v mobilných dielňach
- v príručných skladoch
- v skladových priestoroch v zostavách

Naše kontajnery sú vhodné pre prepravu po mori aj železnici, majú pevný a ľahko manipulovateľný obal aj v tých najnáročnejších terénnych podmienkach. Použité aj nové oceľové námorné skladovacie kontajnery rôznych objemov dodávame do celej Českej a Slovenskej republike.

Nami predávané námorné kontajnery sú vhodné pre skladovanie, krátkodobý prenájom aj na poslednú cestu, či u po železnici do Ruska a krajín bývalého Sovietskeho Zväzu alebo do zámoria.

Potrebujete uskladniť materiál či výrobky, ale nemáte skladovacie priestory a prenájom alebo si kúpu celého skladu nemôžete dovoliť? Nevyplatila by sa vám ani kúpa skladovacích kontajnerov, pretože chcete svoj majetok skladovať len dočasne? Potom si u nás môžete prenajať skladovacie priestory v oceľových námorných kontajneroch v Prahe - Uhříněvsi v oplotenom areáli zabezpečenom kamerami. K prenajatým kontajnerom máte prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Predaj a prenájom kontajnerov spoločnosti Metrans vám pomôže ľahko, rýchlo a aj výhodne vyriešiť problémy s nedostatkom skladovacích priestorov. Na sklade máme neustále všetky typy štandardných kontajnerov.
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA METRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
METRANS, a.s.
metrans.eu
Adres

Adres

Podleská 926/5
Praha 10 - Uhřiněves 104 00

kanka@metrans.cz
+420 267 293 111


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha