Zadávateľom ponuky je firma Krásné nehty s.r.o. Nehtový e-shopUV gély e-shop - kozmetika SPEED pre posilňovanie a predlžovanie nechtovUV gély SPEED poskytujú kvalitnú starostlivosť pre posilnenie a predĺženie nechtov. Všetky gély nájdete v našom e-shope.

Vďaka našim výrobkom sa Vám dostane profesionálnej nechtové starostlivosti aj z tepla Vášho domova. Naše výrobky je možné hromadne nakupovať do nechtových salónov.

Produkty obsahujú unikátne flexibilné zloženie, ktoré zamedzí odštiepavaniu a odlamovaniu nechtov a nechty tak vyzerajú naozaj pôsobivo.

Nechty sú pod gélom prirodzene pružné a chránené. Sú schopné naďalej prijímať vlhkosť a voľne dýchať a pritom vyzerajú upravene.

V našom internetovom obchode nájdete aj mnoho profesionálnych lakov v rôznych UV odtieňoch a efektoch, podkladové spevňujúce laky pre mäkké a lámavé nechty, hydratačné krémy, korektory poškodenia, pilníčky a ďalšie potrebné manikúrové náčinie, ktoré opäť vytvorí krásne a pestované ruky.

Pochváľte sa pestovanými zdravými nechtami s našou UV kozmetikou.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Produkty pre prírodné nechty e-shop - nové jarné prirodzené odtiene z ...

Produkty pre prírodné nechty e-shop - nové jarné prirodzené odtiene z ...

Chcete tú najlepšiu starostlivosť pre Vaše ruky a hľadáte pre Vaše prírodné nechty nové jarné odtiene kvalitných lakov? Rozmaznávajte sa produktmi z širokej ponuky e-shopu firmy z Českej republiky - Krásné nehty s.r.o. Veľký výber ...