Podpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybe


Podpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybe
Ponúkame kvalitné podpazušné barly, ktoré pomáhajú pri pohybe po rôznych druhoch úrazov. Navštívte náš e-shop a vyberte si barly pre seba alebo svojich známych.
V ponuke nájdete nielen klasické drevené barly, ale aj odolné duralové alebo pre deti.
Séria DPB 10 sú barly pre dospelých vyrobené z polypropylénu a duralu. Máte na výber z veľkých, ktoré majú dĺžku až 1 540 mm alebo stredné s dĺžkou 1 330 mm. Oba druhy unesú váhu do 130 kg.
Drevené barly BPD 96 sú tvorené z buku a unesú až 100 kg. Všetky dospelé barly sú vhodné pre osoby s výškou zhruba okolo 175 cm.

Materiál sa ľahko udržiava, gumové a penové návleky do podpazušia a držadlá sú hygienické, pohodlná a dajú sa ľahko vymeniť.
Pre deti máme podpazušné barly, ktoré je možné nastavovať od 90 do 150 cm výšky dieťaťa. Majú protišmykové nadstavce a unesú až 100 kg váhy. Samotná barly vážia len do 0, 6 až 0, 8 kg.
Nenechajte sa obmedzovať svojím zranením a ďalej sa pohybujte samostatne s oporou našich podpazušných barlí.
VIAC PONÚK FIRMY

Výroba, predaj barlí a palíc Praha

Výroba, predaj barlí a palíc Praha
Spoločnosť ERILENS s.r.o. vyrába a predáva: - francúzske predlakťové barly - podpazušné barly - vychádzkové palice - držiaky na barly. Pri vývoji a výrobe našich produktov kladieme dôraz najmä na kvalitu výrobku a zároveň na pohodlie pacienta. Všetky lokomočné pomôcky vyrábame v súlade s ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ERILENS s.r.o.
www.erilens.cz
Adres

Adres

Papírenská 114/5
Praha 6 160 00

info@erilens.cz
+420 234 123 355


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha