Motor Perkins a SOLÉ
Predaj a servis motorov je špecialita spoločnosti BEL už niekoľko rokov. Jedným z našich oborov sú aj lodné motory. Vieme, že lodné motory musia spĺňať množstvo predpisov, byť výkonné a funkčné. U nás preto zoženiete osvedčené lodné motory Perkins aj lodné motory značky SOLÉ.

Motory Perkins patria dlhodobo k tomu najlepšiemu, čo je možné na trhu zohnať. Aj my v spoločnosti BEL vám chceme ponúknuť to najlepšie, lodné motory PERKINS preto v našej ponuke nemôžu chýbať. Ponúkame vám lodné motory pre rekreačné použitie, ale aj motory, ktoré obstoja v plnom pracovnom nasadení. Lodné motory PEKRNIS vám dodávame s prevodovkou, jej typ a ďalšie príslušenstvo si však môžete ľubovoľne zvoliť. Je tak len na vás aký spôsob chladenia, hriadeľovej spojky, výfuku či ovládacích panelov si zvolíte.

Lodné motory PERKINS ponúkajú svojim užívateľom hneď niekoľko variantov. Zaobstarať si môžete napríklad:

- Radový neprepĺňaný štvorvalec s objemom 4, 4 l - lodný motor s výkonom 86 HP (64 kW) pri 2400 ot / min
- 4 šesťvalce s objemom 6 l alebo 6, 6 l s výkonmi od 130 HP (96 kW) pri 2600 ot / min až do 300 HP (225 kW) pri 2400 ot / min.
- Generátorové lodné motory s výkonmi od 13, 5 kWm do 125, 5 kWm, pri menovitých otáčkach 1500 ot / min

V našej ponuke ale nenájdete iba lodné motory PERKINS, máme pre vás aj spoľahlivé lodné motory španielskej firmy SOLÉ. Aj v tomto prípade máte na výber. Nájdete u nás lodné motory rady MINI od 16 HP pri 3600 ot / min (dvojvalec 0, 65 l) až do 65 HP pri 2500 ot / min (štvorvalec 3, 3 l). Aj pri motoroch SOLÉ si môžete lodný motor prispôsobiť svojim požiadavkám, na výber máte z rozličného príslušenstva a niekoľkých druhov prevodoviek.

Zaujíma vás naša ponuka lodných motorov? Neváhajte a obráťte sa na nás. Radi Vám poskytneme podrobné informácie. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis na lodné motory oboch značiek.Zadávateľom ponuky je firma 

BEL, spol. s r.o.Kontaktný formulár
captcha