Sklárske taviace pece pre profesionálne použitie – Teplice, ČR

Zháňa vaša firma sklárske pece, ktoré splnia vaše najnáročnejšie požiadavky? Ak je tomu tak, obráťte sa na spoločnosť TEPLOTECHNA - PRIMA z Teplíc v ČR, ktorá tieto ciele dokáže naplniť. Naša firma dodáva svoje sklárske taviace pece a ďalšie produkty nielen v rámci Českej republiky, expedujeme ich aj do zahraničia.

Sklárske taviace pece od firmy TEPLOTECHNA - PRIMA putujú do západnej Európy, ale aj do Ruska alebo na Ukrajinu. Do týchto štátov dodávame kompletné sklárske agregáty vrátane príslušenstva. Naše pece si tak získali zákazníkov po celom svete, čo ukazuje na ich profesionalitu a kvalitné spracovanie.

Každá sklárska pec od firmy TEPLOTECHNA - PRIMA spĺňa náročné technické požiadavky, dodržiava kvalitatívne i kvantitatívne parametre výroby. Na druhej strane ale pri výrobe nezabúdame aj na ekologické štandardy, ktoré sú pre našu spoločnosť rovnako dôležité. Nezaspávame na vavrínoch a držíme krok s dobou - do všetkých projektov sa snažíme zahrnúť inovácie a plne využívať trendy v odbore.

Aké sklárske taviace pece si u nás môžete vybrať?

- panvové pece s regeneratívnym predhrievaním vzduchu
- panvové pece s rekuperatívnym predhrievaním vzduchu v oceľových rekuperátoroch
- priečne plamenné pece s rekuperatívnym predhrievaním vzduchu
- priečne plamenné pece s regeneratívnym predhrievaním vzduchu
- elektrické pece na výrobu stolového skla
- U-plamenné pece s regeneratívnym predhrievaním vzduchu
- špeciálne sklárske pece - kyslíkové pece pre tavenie zirkónovej keramickej frity

Spoločnosť TEPLOTECHNA - PRIMA ponúka svojim obchodným partnerom zázemie, ktoré je porovnateľné s najlepšími svetovými spoločnosťami, zaoberajúca sa obdobnou činnosťou. Ak máte záujem o sklárske pece, neváhajte nás kontaktovať.Zadávateľom ponuky je firma 

Teplotechna - Prima s.r.o.Kontaktný formulár
captcha