Darčekové vína, víno ako darček Lednice na Morave

Chcete potešiť svojich priateľov netradičným darčekom a zháňate darčekové víno? Alebo chcete použiť víno ako darček pre svojich blízkych?
Potom práve Vinárstvo Lednice Annovino, a.s. vína Lednicko-valtického areálu majú nachystané ako darčekové vína a darčekové sady vín, ktoré si môžete objednať, zakúpiť a potom milo potešiť skvelým darčekom.

Ak chcete niekomu venovať víno tak neváhajte a zakúpte si to najlepšie víno práve u nás. Vybrať si môžete z bielych, červených a ružových odrôd.

Pripravili sme pre Vás aj darčekové sady vín, aktuálnu ponuku sledujte na našom e-shope. Darčekové balenie, vínne kazety- VÍNA LEDNICKO-VALTICKÉHO AREÁLU ponúkame tiež v darčekových kartónoch na dve alebo tri fľaše. Špeciálna ponuka vína GRAND COLLECTION - exkluzívne darčekové balenie.

Naša spoločnosť považuje víno za najvhodnejší darček, ktorý je navyše oslobodený od daní. Vyberte si u nás z ponuky vín, pošlite nám logo alebo text želania, ktoré radi na víno venované ako darček použijeme a Vy tým urobíte svojim obchodným partnerom, blízkym, priateľom či zamestnancom radosť. Firemné víno Vám pripravíme podľa Vášho priania a požiadaviek.

Darujte a ochutnajte vína z Lednicko valtického areálu, ktoré sú výnimočné svojou chuťou aj vôňou. Naše vína získali množstvo ocenení v českých aj zahraničných súťažiach.
Vlajkovou loďou vinárstva sú vína odrody Rulandské šedé, ktoré vo výnimočných viničných tratiach Južných svahov a U Tehelni vo Valticiach dosahujú mimoriadnych kvalít. Ďalšou významnou pestovanou odrodou v našich viniciach je Tramín červený z vyhlásenej Lednickej trati V Starých.

Naše vína sú vhodné ako darček pre slávnostné príležitosti, svadby, firemné a spoločenské akcie aj pre milovníkov vína.

Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte naše webové stránky.

Kontaktný formulár
captcha