Cestné váhy Olomouc - váženie za jazdy, pri plnej rýchlosti


Cestné váhy Olomouc - váženie za jazdy, pri plnej rýchlosti
Presné váženie surovín aj produktov je základom úspechu firmy. Platí to aj v rámci nákladnej prepravy. Neprichádzajte o peniaze a body za nesprávne naložené vozidlá. TENZOVÁHY vám ponúkajú kvalitné systémy cestných aj priemyselných váh.

Viac ako 20 rokov vyrábame váhy najrôznejších typov:

Cestné váhy pre váženie za jazdy - typ VM-1.2. Tie sú obzvlášť vhodné pre rýchle váženie všetkých typov nákladných vozidiel v stavebníctve, je možní ich plne automatizovať (bezobslužná prevádzka), sú schválené pre obchodné váženie materiálu aj pre kontrolné váženie vozidiel štátnymi orgánmi. V ponuke máme aj množstvo príslušenstva - kamery, závory, bezobslužné terminály atď. priamo ovládané z váhového softvéru.

Cestné váhy pre váženie za jazdy - typ VM-2.2 - tento typ využívajú najmä vážiace stanice na cestách zaťažených nákladnou dopravou. Vysoký počet zvážených vozidiel bez obmedzenia prevádzky pri zachovaní vysokej presnosti váženia je predpokladom pre efektívne spoplatnenie preťažených vozidiel.

Vysokorýchlostné váhy HSW-2000 pre váženie vozidiel za plnej rýchlosti na diaľniciach a rýchlostných cestách využívajú inovatívne technológie tenzometrických ohybových dosiek.

Premiestniteľné váhy VMP-2 - ideálne pre kontrolu vozidiel v halách, skúšobniach, staniciach STK, atď., tieto váhy poskytujú informácie o zaťažení kolies, náprav aj celkovej hmotnosti vozidla.

Mobilné váhy PW-10 využíva polícia a colníci pri náhodných cestných kontrolách vozidiel, ale aj dopravcovia a priemyselné podniky všade tam, kde je váhy potreba využívať len dočasne.

Mostové cestné váhy BZ a BN pre presné zistenie celkovej hmotnosti vozidla. Váhy sú vyrábané v dĺžkach od 6m až do 24m v zapustenom aj nadúrovňovom prevedení podľa požiadaviek zákazníka. Prefabrikované vážne mosty sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dlhodobou životnosťou váh.

Váhy Helper pre nakladače a vysokozdvižné vozíky - váženie priamo v kabíne, prístroj zaznamená aj súhrnnú bilanciu naloženého materiálu a umožňuje tlač vážnych lístkov. Niekoľko typov od jednoduchého Helper Mini až po sofistikovaný Helper X pre obchodné váženie s rozhraním USB a on-line prenosom dát.
VIAC PONÚK FIRMY

Váženie v kabínach stavebných strojov - váhy pre nakladače, dumpery

Váženie v kabínach stavebných strojov - váhy pre nakladače, dumpery
Váženie je možné realizovať aj v kabínach stavebných strojov a vozidiel - expertom na váženie v doprave je firma TENZOVÁHY z Olomouca, ktorá vyrába široký sortiment váh pre nakladače, dumpery a ďalšie stroje pre celú Českú a Slovenskú republiku. Pre váženie na strojoch a vozidlách sa najviac ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TENZOVÁHY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TENZOVÁHY, s.r.o.
www.tenzovahy.cz
Adres

Adres

Machátova 345/3
Olomouc 783 01

poptavky@tenzovahy.cz
+420 585 428 186


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha