Zadávateľom ponuky je firma ROMAn s.r.o.Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny znižujú hluk v halách, PrahaPriemyselné haly majú väčšinou problém so šírením hluku. Protihlukové kabíny a odhlučňovacie zásteny od spoločnosti ROMAn s.r.o. Praha tento problém účinne riešia.

K odhlučnenie sa využívajú tzv. RS panely, z ktorých je možné zmontovať protihlukové kabíny a zásteny na mieru, presne podľa potrieb každého zákazníka. Kabínu je možné vyrobiť v akejkoľvek veľkosti, od protihlukového zakrytia kompresora, až po niekoľko metrov vysoké zásteny. Využívajú sa najmä vo výrobných halách a priemyselných prevádzkach. RS panely spĺňajú prísne požiadavky SŽDC (Správa železničnej dopravnej cesty).

Vybrať si môžete nielen veľkosť, ale aj farbu, pretože RS panel je možné nalakovať do akéhokoľvek odtieňa RAL.
Protihlukové zásteny a kabíny môžu mať aj okná či dvere, samozrejme aj v protihlukovom prevedení.

Ak potrebujete odhlučnenie pre priemyselnú halu alebo prevádzku, neváhajte a obráťte sa na spoločnosť ROMAn s.r.o. z Prahy. Riešenie na mieru vytvoria určite aj pre Vás!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za dobrú cenu

Odhlučnenie strojov, klimatizácií a tepelných čerpadiel jednoducho a za dobrú cenu

Vadí Vám nepríjemný a monotónny hluk, ktorý vydávajú stroje vo Vašej výrobnej hale či klimatizácia alebo tepelné čerpadlo priamo u Vás doma? Firma ROMAn s.r.o. má pre Vás nové riešenie v podobe ich odhlučnenia pomocou tzv. SR ...