Zadávateľom ponuky je firma DVJ-ponožky s.r.o.Termo zimné ponožky od českého výrobcuMajte na zimu nohy v teple a doprajte svojim nohám prvotriednu kvalitu. Kúpte si kvalitné ponožky od českého výrobcu z Kopřivnice - firmy DVJ Jiří Honeš.

Termo ponožky si môžete vybrať podľa účelu použitia a to cyklistické, lyžiarske, horolezecké, bežecké, trekové aj špeciálne. Sme výrobcovia jednodruhových ponožiek, použitý je jeden druh vlákna, viacdruhových - úpletových v kombinácii s viacerými druhmi vlákien a špeciálnych antibakteriálnych.

Zimné ponožky aj podkolienky vyrábame z kvalitného bavlneného vlákna a Vaše nohy sa tak budú cítiť ako v bavlnke. Vďaka bavlnenému vláknu sa Vám nohy nebudú potiť a nepríjemne zapáchať.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Kvalitní športové a termo ponožky - veľkoobchod, predaj Česká republika

Kvalitní športové a termo ponožky - veľkoobchod, predaj Česká republika

Veľkoobchod DVJ Jiří Honeš v Kopřivnici v Českej republike má pestrý výber kvalitných ponožiek rôznych materiálov a farieb, ktoré sú vhodné nielen na šport, ale aj pre bežné denné nosenie. Ponožky sú súčasťou každodenného oblečenia a ...


Veľkoobchod, predaj kvalitných ponožiek - športové, thermo ponožky

Veľkoobchod, predaj kvalitných ponožiek - športové, thermo ponožky

Ponožky sú súčasťou každodenného oblečenia, a preto by mali byť predovšetkým pohodlné a taktiež vyrobené z kvalitných materiálov tak, aby vám vydržali čo najdlhšie. Preto je tu veľkoobchod DVJ Jiří Honeš, ktorý sa zameriava na výrobu a ...