Potravinárske produkty TOJE - záruka českej kvality a dokonalej chuti

Cukrári, pekári, zmrzlinári, kuchári, a vôbec všetci, čo radi pečú, varia či maškrtia, ocenia širokú ponuku potravinárskych produktov spoločnosti Frujo, a.s., ktorá predáva pod obchodnou značkou TOJE špičkové produkty pre profesionálne potravinársky trh, produkty pre pekárov, cukrárov, na výrobu oblátok, zmrzlín, gastronómiu, food service a catering.
Tradičný český výrobca Vám vďaka dlhoročným skúsenostiam prináša produkty tej najlepšej chuti.

Ponúkame:

Zmrzlinu, ktorá nikdy neomrzí
TOJE kvalitné zmrzlinové zmesi sú určené na výrobu točenej a kopčekovej zmrzliny. V ponuke je bohatý sortiment príchutí. S výrobou zmrzliny zo zmrzlinových zmesí TOJE Vám poradia preškolení obchodní zástupcovia. Už vám nič nestojí v ceste za úžasnú osviežujúci pochúťkou.

Zmrzlinové zmesi TOJE vás prekvapia ľahkou prípravou a vynikajúcou chuťou.
Kompletná zmrzlinová zmes na výrobu točenej zmrzliny od tradičného českého výrobcu obsahuje vysoký podiel sušeného mlieka, vďaka čomu má veľmi krémovú, lahodnú a plnú chuť. Jej príprava je vďaka zmrzlinovým zmesiam TOJE maximálne jednoduchá a rýchla. Stačí ich zmiešať s vodou, nechať oddýchnuť, dať do zmrzlinového stroja a vynikajúca točená zmrzlina je na svete. V sortimente máme aj práškové zmrzlinové zmesi TOJE, ktoré sa miešajú so zmrzlinovými základmi TOJE. Zmrzlinové zmesi sú dostupné v mnohých ovocných aj neovocných príchutiach. Ak máte pocit, že by sa mohli klasické príchute rýchlo omrzieť, stačí ich doplniť chutnými dezertnými polevami TOJE, ktoré v kombinácii s vynikajúcou zmrzlinou TOJE dodajú zmrzline ten správny šmrnc a uspokoja chuťové poháriky aj tých najnáročnejších maškrtníkov.

Nielen zmrzliny, ale aj sorbety nadchnú každého zákazníka osviežujúcou chuťou plnou ovocia. Aj ich príprava je veľmi jednoduchá a hodí sa ako pre točenú, tak pre kopčekovú zmrzlinu. V hotovom sorbete zo zmesí TOJE je 15% podiel ovocia. TOJE ponúka zmrzlinové sorbety v príchutiach jahoda, banán, malina, limetka, tropické ovocie a novo aj marhuľa.

Sirupy TOJE a ľadové drte osviežia letný deň
Pravým letným osviežením sú ľadové drte a ochutené sirupy TOJE s 25% podielom ovocia. Sirupy TOJE sú bez konzervačných látok a syntetických sladidiel. Vďaka tomu sú vhodné aj ako pitný režim pre deti do škôl, škôlok, na športoviská, kúpaliská či najrôznejšie akcie. Môžete ich využiť aj do víričov. Z príchutí určite stojí za zmienku čučoriedka, limetka, kiwi, cola alebo grenadína. Deti vás budú za ľadovú drť so sirupom TOJE zbožňovať. A nielen ony.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky.Zadávateľom ponuky je firma 

FRUJO, a.s.Kontaktný formulár
captcha