Kvalitné pečenie s chuťou - produkty TOJE pre pekárov a cukrárov

Vyskúšajte pekárenské a cukrárenské náplne tej najvyššej kvality. Využiť ich môžete v pekárňach, cukrárňach, pri výrobe plnených knedlí či perníkov, palaciniek, pri výrobe čajového pečiva, plnených tyčiniek či oblátok.

Vďaka veľmi šetrnému spracovaniu a aseptickej výrobe sú pekárenské a cukrárenské náplne TOJE tým najkvalitnejším základom pre výrobu najchutnejších koláčov, šišiek, dezertov, zákuskov a iných sladkostí.
V ponuke TOJE nájdete ovocné termostabilné náplne, hotové termostabilné pudingy, náplne do šišiek, náplňové krémy, zeleninové termostabilné náplne a ďalšie.

Dajte jedlu tú správnu šťavu - my vieme, čo ľuďom naozaj chutí a snažíme sa, aby varenie bolo jednoduché a efektívne. To ocenia predovšetkým reštaurácie a penzióny, hotelové kuchyne, závodné či školské jedálne. S použitím produktov TOJE pre gastronómiu a food service jednoducho pripravíte chutné a zdravé jedlá.
Privítajte vo svojej kuchyni nových, šikovných pomocníkov: TOJE polievkové základy a šťavy k mäsu, základy na omáčky, hotové omáčky a korenené zmesi. Väčšina produktov už neobsahuje glutaman sodný, konzervačné látky ani syntetické farbivá. Všetko je vyrobené z prvotriednych surovín, vďaka čomu môžete jedlá s použitím produktov food service TOJE servírovať aj v školských jedálňach.
Ponúkame aj polotovary pre potravinársky priemysel tej najvyššej kvality.

Pod obchodnou značkou TOJE vyrába spoločnosť Frujo, a.s. zmrzlinové zmesi a zmrzlinové pasty, pekárenské a cukrárenské náplne a krémy, sirupy, dezertné polevy a toppingy a produkty pre gastronómiu, food service a catering. V produktoch TOJE sa snúbi jednoduchosť s tou najvyššou kvalitou od tradičného českého výrobcu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky.Zadávateľom ponuky je firma 

FRUJO, a.s.Kontaktný formulár
captcha