Dni otvorených dverí na Sliezskej univerzite - fakulty v Opave a Karvinej

Neviete kam na vysokú školu a chcete študovať to, čo vás baví? Príďte sa zoznámiť so Sliezska univerzita v Opave. Univerzita usporadúva pravidelne dni otvorených dverí, ktoré sa konajú v januári a februári. Pre bližšie informácie o termínoch navštívte stránky Sliezskej univerzity v Opave.

Či už chcete študovať čokoľvek, naša Sliezska univerzita je tu pre vaše štúdium. Ponúkneme vám množstvo študijných odborov. Sme vysoká škola s priaznivým trendom rozvoja a chceme dosiahnuť kvalitné ocenenie aj v kontexte univerzít Európskej únie.

Na našich fakultách možnosť štúdia v týchto odboroch:
archeológia, astronómia, audiovizuálna tvorba, cestovný ruch, ekonomika, fyzika, gastronómia, história, hospodárska politika, informatika, jazyky, knihovníctvo, kultúrna dramaturgia, manažment, matematika, marketing, multimediálne techniky, ošetrovateľstvo, podnikanie, sociálna politika, štátna správa, tvorivé fotografie, účtovníctvo, učiteľstvo a ďalšie.

Poskytneme vám:

- všetky informácie o štúdiu
- možné štúdium v zahraničí - Univerzita má uzavretú zmluvu o spolupráci s množstvom zahraničných univerzít nielen na európskom kontinente
- prehliadku priestorov našej univerzity, odborných učební, vedeckých laboratórií a počítačových centier
- stretnete so zaujímavými ľuďmi z univerzity - vyučujúcimi aj študentmi.

Vzdelanie je dôležité a my vám ho zaistíme.Zadávateľom ponuky je firma 

Slezská univerzitaKontaktný formulár
captcha