Zadávateľom ponuky je firma AMAKO, spol. s r.o.Výroba stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie Strachotín, ČRHľadáte spoločnosť, ktorá sa zaoberá kvalitnou výrobou stožiarov pre verejné osvetlenie a vy chcete nakúpiť stĺpy pre verejné osvetlenie od kvalitného a spoľahlivého výrobcu?

Spoločnosť AMAKO, spol. s r.o. so sídlom v obci Strachotín - ČR sa zaoberá výrobou stožiarov a výložníkov pre verejné osvetlenie, dopravnú signalizáciu, dekoratívne a železničné stožiare, stĺpiky pre dopravné značky a oceľové konštrukcie pre najrôznejšie použitie.

Na výrobu používame najmodernejšie zariadenia, automatické a poloautomatické stroje, počítačom riadené stroje a vďaka týmto strojom dokážeme zabezpečiť tú najvyššiu možnú kvalitu našej výroby.

Ponúkame tieto produkty osvetlenia:
- prechodové, sadové, cestné, diaľničné, železničné, dekoratívne, vlajkové, reklamné či kužeľové stožiare, ďalej elektrovýzbroj, osvetľovacie veže, svietidlá, výložníky a pätice.

Z produktov pre signalizáciu ponúkame:
- chodecký stožiar s doskou, chodecký stožiar bez dosky, stĺpik ručného riadenia, výložníkový stožiar.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba stožiarov a stĺpov pre osvetlenie Strachotín - oceľové stožiare ...

Výroba stožiarov a stĺpov pre osvetlenie Strachotín - oceľové stožiare ...

Výrobu oceľových stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie a svetelnú signalizáciu Vám ponúka spoločnosť Amako so skúsenosťami na českom aj zahraničnom trhu. Hľadáte českého výrobcu kvalitných oceľových stožiarov pre verejné, vonkajšie ...


Stĺpy verejného osvetlenia vysokej kvality – Břeclav, Česká republika

Stĺpy verejného osvetlenia vysokej kvality – Břeclav, Česká republika

Stĺpy verejného osvetlenia sú v mestách a často aj na dedinách všade okolo nás. Dovoľujú nám fungovať, pracovať alebo cestovať aj vo chvíľach, keď už to prírodné osvetlenie neumožňuje. Stožiare a stĺpy verejného osvetlenia sú pritom ...