Zariadenia na úpravu vody e-shopPiť kvalitnú a čistú vodu je základom zdravého životného štýlu. Chlórovaná voda z kohútika nie je tak zdravá, ako sa môže zdať.

O úpravu vody sa postarajú produkty firmy GORO, spol. s r.o., ktorá ponúka internetový obchod s obrovskou ponukou:
- Domáce aj komerčné zariadenia na úpravu vody
- Filtračné potreby
- Zmäkčovače vody
- Sterilizačné zariadenia
- Vodovodné batérie
- Ventily rôznych druhov
- RO membrány a púzdra
A mnoho ďalšieho ...

Vyberte si akékoľvek produkty z ponuky e-shopu a pri objednávke nad 4 000 Kč budete mať dopravu po celej Českej aj Slovenskej republike zadarmo.

Všetky produkty a tovary z internetového obchodu máme skladom, takže sú okamžite k dispozícii pre expedíciu k zákazníkovi.

Využite dlhoročné skúsenosti v oblasti úpravy vody od firmy GORO, spol. s r.o., ktorá sa zaoberá predajom týchto potrieb.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Domáce úpravne vody Praha

Domáce úpravne vody Praha

Chcete piť kvalitnú, chutnú a zdravú vodu zo svojich kohútikov? Domáce opravovne vody zvýšia kvalitu vašej vody a zbavia ich všetkých nežiaducich látok. GORO, spol. s r.o. sa zaoberá predajom domácich úpravní vody pre rodinné domy, ...


Membránová separácia Praha

Membránová separácia Praha

Membránovou separáciou a predajom potrebných produktov sa zaoberá spoločnosť GORO, spol. s.r.o. Portfólio našich produktov podľa odborov: stomatológia, malé laboratóriá, endoskopia, umyvárne, nabíjanie akumulátorov, testovacie komory, ...