Zadávateľom ponuky je firma JOPL s.r.o.


Pneuservis Česká republika - rýchla výmena pneumatík aj predaj náhradných dielovAk hľadáte spoľahlivý pneuservis, kde sa vám postarajú o rýchlu výmenu pneumatík a taktiež vám zabezpečia náhradné diely a odťahovú službu pre vaše nepojazdné vozidlo, tak sa obráťte na firmu JOPL, ktorá sa vám o všetko postará.

Náš autoservis a pneuservis sa zameriava na predaj náhradných dielov, pneumatík a liatych kolies (elektrónov) vrátane montáže a demontáže. Zoženiete u nás náhradné diely od všetkých výrobcov a to nielen pre nové, ale aj pre staršie vozidlá. Náš pneuservis taktiež vykonáva diagnostiku vozidiel.

Odťahová služba je tu pre našich zákazníkov kedykoľvek, keď je potreba a samozrejmosťou je aj poskytnutie náhradného vozidla počas doby, kedy sa bude vaše vozidlo opravovať.

Firma JOPL v Lipníku nad Bečvou vždy pomôže v ťažkostiach vám aj vášmu vozidlu.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Prestavba vozidla na etanol E85 vám ušetrí tisíce ročne, Česká republika

Prestavba vozidla na etanol E85 vám ušetrí tisíce ročne, Česká republika

Jazda autom je každodennou súčasťou života väčšiny z nás. Je ale možné cestovať tak, aby nám pohonné hmoty neruinovali rozpočet? Odpoveď na túto otázku pozná firma JOPL z Lipníku nad Bečvou (okres Přerov, Česká republika). Zaoberáme sa ...