Prací prášok MERKUR - tradícia od výrobcu, Česká republika

Tradičný výrobca pracích práškov Spolpharma vyvinul svieže bezfosfátové pracie prášky značky MERKUR. Pracie prášky MERKUR perfektne vyperú biele alebo farebné prádlo už pri nízkych teplotách.

Chcete mať úžasne biele prádlo alebo zachovať farebnému prádlu jeho sýtosť farieb? Alebo ešte lepšie - chcete mať oboje naraz? Kúpte si prací prášok MERKUR a presvedčte sa sami, ako dokonale účinkuje. Doprajte si tradíciu od výrobcu.

MERKUR na biele prádlo:

Špeciálny prací prášok na bielu bielizeň hravo zvládne vyprať zašpinené oblečenie ako v práčke, tak aj ručne. Obsahuje špeciálnu bieliacu prísadu, čo vracia belosť vašej bielizni. Oblečte sa do bielej bielizne, ktorá vám rozžiari váš deň.

MERKUR na farebnú bielizeň:

Bezfosfátový prášok pre farebnú bielizeň si poradí so škvrnami už pri 30- 60 °C. Prášok obsahuje účinnú bioaktívnu zložku, ktorá špinu dokonale odstráni a farby zostanú ďalej krásne sýte.

MERKUR automat:

Univerzálny prací prostriedok, čo si poradí s bielym aj farebným prádlom. Zabraňuje nečistotám priľnúť späť na vlákno. Vhodný pre pranie vo všetkých typoch pračiek aj na ručné pranie.

Záručná doba pracích práškov MERKUR je 24 mesiacov.Zadávateľom ponuky je firma 

Schicht, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha