Ubytovanie v Prahe pri letisku za dobré ceny - Praha 6, Česká republika

Hľadáte ubytovanie v Prahe v blízkosti letiska Václava Havla? Plánujete sa zúčastniť niektorého z odborných školení spoločnosti Státní veterinární ústav Praha a potrebujete niekde prenocovať? Žiadny problém. K dispozícii vám je priamo na mieste školiaceho strediska aj kvalitné ubytovanie.

ELIO garni *** ponúka ubytovanie v Prahe, ktoré má výhodnú polohu nielen pre účastníkov veterinárnych školení. Nachádza sa totiž neďaleko letiska Václava Havla. Táto strategická lokalita ale nie je jedinou výhodou, ktorú ELIO garni *** má. Ďalším nesporným kladom tohto ubytovania je jeho nízka cena, ktorá sa vrátane raňajok pohybuje už od 550 Kč na osobu. Hostia majú k dispozícii aj internet na izbách, parkovanie zdarma a možnosť chutného stravovania.

Ubytovanie je tu príjemné a plne zodpovedá všetkým požiadavkám, ktoré sú na pokojné, pohodlné a kvalitné ubytovanie kladené. K dispozícii tu máme aj ubytovanie v izbe s bezbariérovým prístupom. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, televíziou, chladničkou a miestnym telefónom.

Neváhajte a vyberte pre svoj pobyt ubytovanie ELIO garni ***, ktoré vám ponúka:

- jednolôžkové a dvojlôžkové izby (spolu 53 lôžok)
- príjemná cena
- wi-fi
- obedy, občerstvenie
- parkovanie zadarmo
- zázemie pre úschovu batožiny.Zadávateľom ponuky je firma 

ELIO garni ***Kontaktný formulár
captcha