Koaxiálne káble CELLFLEX Praha Česká republika

Na čo slúži koaxiálne káble? Pokrytie mobilným signálom považujeme v dnešnej dobe za samozrejmosť. Tak jednoduché to ale nie je. K tomu, aby boli signálom pokrytá skutočne všetky miesta, vrátane tunelov a uzavretých budov, je totiž potrebné vytvoriť kvalitný systém. A práve k tomu slúžia koaxiálne káble CELLFLEX od spoločnosti KABEL Trade Praha. Koaxiálne káble sú totiž zjednodušene základom každej úspešnej distribučnej siete.

Koaxiálne káble CELLFLEX sú ideálne k rozvodu signálu vo vnútri budov. Ľahko sa totiž napoja k jednotlivým anténam a možno ich kombinovať s množstvom príslušenstva. Pripojiť k týmto koaxiálnym káblom môžete rozbočovače, zlučovače, útlmové články, záťažové členy aj ďalšie doplnky. Koaxiálne káble CELLFLEX tak ponúkajú širokú škálu použitia a svojou univerzálnosťou poslúžia na distribúciu signálu v budovách všetkých veľkostí.

Čím sú koaxiálne káble CELLFLEX iné, než bežné koaxiálne káble? Káble CELLFLEX obsahujú medený drôt, ktorý skvele poslúži ako vnútorný vodič, penové dielektrikum, ale aj vonkajší medený vlnovec a opláštenie. Koaxiálne káble CELLFLEX tak využívajú len osvedčené a kvalitné materiály a užívateľom naprieč odbormi zabezpečia dlhú prevádzkyschopnosť aj odolnosť proti vonkajším vplyvom.

Pokrytie signálom ľahko, rýchlo a na všetkých miestach? To umožnia koaxiálne káble CELLFLEX od spoločnosti KABEL Trade Praha. Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách káblov CELLFLEX alebo potrebujete poradiť s výberom vhodných koaxiálnych káblov, neváhajte sa na nás obrátiť.Zadávateľom ponuky je firma 

KABEL Trade Praha s.r.o.Kontaktný formulár
captcha