Zadávateľom ponuky je firma MouldPro s.r.o. ZlínVýroba, projektovanie, konštrukcia vstrekovacích foriem Česká republikaHlavnou činnosťou firmy MouldPro s.r.o. zo Zlínskeho kraja v Českej republike je výroba, projektovanie a konštrukcia vstrekovacích foriem.
Pôsobíme po celej Českej republike aj na Slovensku

Vstrekovacie formy vyrábame pre rôzne druhy priemyselnej výroby - gumárenské, obuvnícke, plastikárske, automobilové formy.

Pre našich klientov spracovávame dokumentácie:
- konštrukčné
- modelárske.
Vykonávame:
- 3D modelovanie
- CNC programovanie.

Ručíme za kvalitu našich výrobkov a neustále zlepšujeme a zdokonaľujeme výrobku vrátane kvality nami poskytovaných služieb tak, aby sme uspokojili všetky potreby našich zákazníkov.
Venujeme sa aj ochrane životného prostredia.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Vstrekovacie formy ČR, Zlín - výroba, konštrukcie v Cad Cam systéme

Vstrekovacie formy ČR, Zlín - výroba, konštrukcie v Cad Cam systéme

Česká firma MouldPro Zlín vyrába na zákazku vstrekovacie formy, konštrukcie v CAD CAM systéme. Dodávame zákazníkom v ČR i do zahraničia. Návrhy, konštrukcie, vlastná výroba: - vstrekovacích foriem - gumárenských, obuvníckych, ...


CNC obrábanie, frézovanie 5 osé - zákazková kovovýroba ČR, Zlínsky kraj

CNC obrábanie, frézovanie 5 osé - zákazková kovovýroba ČR, Zlínsky kraj

Spoločnosť MouldPro s.r.o. Zlín má dlhoročné skúsenosti v obore CNC obrábania, 5-osé frézovanie obrobkov. Hlavnou činnosťou je zákazková kovovýroba - realizujeme zákazky od firiem z ČR aj zo Slovenska. Kontaktný tel.: +420 577 107 ...