Zadávateľom ponuky je firma AMAKO, spol. s r.o.Výroba stožiarov a stĺpov pre osvetlenie Strachotín - oceľové stožiare pre osvetlenie a signalizáciuVýrobu oceľových stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie a svetelnú signalizáciu Vám ponúka spoločnosť Amako so skúsenosťami na českom aj zahraničnom trhu.

Hľadáte českého výrobcu kvalitných oceľových stožiarov pre verejné, vonkajšie osvetlenie a signalizáciu? Potom je tu česká spoločnosť AMAKO, spol. s r.o., ktorá má viac ako 20 ročné skúsenosti ako na českom tak aj zahraničnom trhu.


AMAKO, spol. s r.o. má svoje sídlo v obci Strachotín v Českej republike a zaoberá sa predovšetkým výrobou stožiarov a výložníkov pre verejné osvetlenie, pre dopravnú signalizáciu, dekoratívne a železničné stožiare, stĺpiky pre dopravné značky a oceľové konštrukcie pre najrôznejšie použitie.

Pre výrobu používame najmodernejšie zariadenia, automatické a poloautomatické stroje a počítačom riadené stroje.

Dôležitá je pre nás vždy záruka najvyššej možnej kvality našej výroby.

Na našich webových stránkach nájdete produkty, ktoré ponúkame ako osvetlenie a produkty ktoré majú označenie signalizácia.

Pre viac informácií nás môžete aj kontaktovať.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Stĺpy verejného osvetlenia vysokej kvality – Břeclav, Česká republika

Stĺpy verejného osvetlenia vysokej kvality – Břeclav, Česká republika

Stĺpy verejného osvetlenia sú v mestách a často aj na dedinách všade okolo nás. Dovoľujú nám fungovať, pracovať alebo cestovať aj vo chvíľach, keď už to prírodné osvetlenie neumožňuje. Stožiare a stĺpy verejného osvetlenia sú pritom ...


Výroba stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie Strachotín, ČR

Výroba stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie Strachotín, ČR

Hľadáte spoločnosť, ktorá sa zaoberá kvalitnou výrobou stožiarov pre verejné osvetlenie a vy chcete nakúpiť stĺpy pre verejné osvetlenie od kvalitného a spoľahlivého výrobcu? Spoločnosť AMAKO, spol. s r.o. so sídlom v obci Strachotín - ...