Zadávateľom ponuky je firma ANESO s.r.o. Správa nemovitostí Praha 6Správa nehnuteľností pre majiteľov domov, bytové družstvá aj spoločenstvá vlastníkov Praha 6Našim zákazníkom je k dispozícii kompletný balík služieb pokrývajúci uzatváranie a evidenciu nájomných zmlúv, zabezpečenie dodávky médií a servisu, vyúčtovanie služieb jednotlivých nájomcov, vyberanie a vymáhanie nájomného.

V našich nadštandardných službách sa postaráme o poistenie nehnuteľnosti zákazníka a o prípravu zmluvy, pravidelné platenie prenájmu pozemku, preverenie a odstránenie závad, revízie, vedenie účtovníctva, prevzatie pozemku do správy.

Na vlastné náklady máme uzatvorené poistenie zodpovednosti za škody spôsobené vlastnou podnikateľskou činnosťou, vzniknuté výkonom správy nehnuteľností.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Správa, údržba bytov a budov - Praha 6 - ušetríme Vám čas a peniaze

Správa, údržba bytov a budov - Praha 6 - ušetríme Vám čas a peniaze

Správu nehnuteľností ponúka spoločnosť ANESO v Prahe. Našim zákazníkom ponúkame kompletný balík služieb. Balík zahŕňajúci uzatváranie a evidenciu nájomných zmlúv, zabezpečenie dodávky médií a služieb, vyúčtovanie služieb jednotlivých ...


Evidencia nájmu a prenájmu bytových aj nebytových priestorov v obecných ...

Evidencia nájmu a prenájmu bytových aj nebytových priestorov v obecných ...

Pripravujeme, uzatvárame a evidujeme nájomné zmluvy, informujeme nájomníka o uvoľnení bytových jednotiek. Dohliadame nad nápravou porušenia poriadku a pokoja a zabezpečujeme bežné aj rozsiahle opravy. Vedieme evidenciu domov, bytov aj ...