Zadávateľom ponuky je firma ANESO s.r.o. Správa nemovitostí Praha 6Evidencia nájmu a prenájmu bytových aj nebytových priestorov v obecných bytových domoch PrahaPripravujeme, uzatvárame a evidujeme nájomné zmluvy, informujeme nájomníka o uvoľnení bytových jednotiek.
Dohliadame nad nápravou porušenia poriadku a pokoja a zabezpečujeme bežné aj rozsiahle opravy.

Vedieme evidenciu domov, bytov aj nebytových priestorov, ktoré spravujeme. Poskytujeme služby platiacim nájomcom spojené s užívaním jednotky. Staráme sa o upratovanie spoločných priestorov a údržbu zelene a chodníkov okolo nehnuteľnosti.
Zabezpečujeme dodržiavanie požiarnych, bezpečnostných, právnych a hygienických predpisov a dohliadame na dodávku médií (elektrina, plyn, voda, revízie výťahov, odvoz odpadu).

Vymáhame dlžné nájomné a v prípade nezjednania nápravy podávame návrhy na začatie súdneho konania.
Od nás sa Vám dostane kompletnej starostlivosti ako o nehnuteľnosť, tak o osoby, ktoré v nej bývajú.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Správa, údržba bytov a budov - Praha 6 - ušetríme Vám čas a peniaze

Správa, údržba bytov a budov - Praha 6 - ušetríme Vám čas a peniaze

Správu nehnuteľností ponúka spoločnosť ANESO v Prahe. Našim zákazníkom ponúkame kompletný balík služieb. Balík zahŕňajúci uzatváranie a evidenciu nájomných zmlúv, zabezpečenie dodávky médií a služieb, vyúčtovanie služieb jednotlivých ...


Správa nehnuteľností pre majiteľov domov, bytové družstvá aj ...

Správa nehnuteľností pre majiteľov domov, bytové družstvá aj ...

Našim zákazníkom je k dispozícii kompletný balík služieb pokrývajúci uzatváranie a evidenciu nájomných zmlúv, zabezpečenie dodávky médií a servisu, vyúčtovanie služieb jednotlivých nájomcov, vyberanie a vymáhanie nájomného. V našich ...