Výroba šatňových skriniek, boxy Praha - vybavenie šatní, športovísk, záchranných zložiek a ďalších pracovískSpoločnosť TechnoBank, s.r.o. je spoločnosť zameraná na vývoj a produkciu technologického, kovového nábytku a priemyselných zariadení.
Ponúkame okrem iného výrobu šatníkových skriniek: celozvárané, šatňové skrine znížené (pre školy), šatňové boxy, lavice a vešiaky, šatňové skrinky montované, skrine na výmenu prac. odevov, šatníkové skrinky "Z".

Ponúkame veľký výber rozmerov, typov a farieb.
Šatňové skrinky odporúčame do škôl, fitcentier, plaveckých štadiónov, pre hasičov a záchranné zložky. Veľké využitie v akomkoľvek priemyselnom odvetví.
Radi Vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho typu.
Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Školský nábytok výroba a predaj Praha - vybavenie učební, dielní a laboratórií

Školský nábytok výroba a predaj Praha - vybavenie učební, dielní a laboratórií

Spoločnosť TechnoBank, s.r.o. vyrába a predáva školský nábytok vrátane jeho príslušenstva. Vybavenie nábytkov pre školy, školské jedálne, odborné učebne, školské dielne, pre odpadové hospodárstvo (odpadkové koše aj na triedený odpad), ...


Dielenský nábytok výroba a predaj Praha - vybavenie dielní a skladov

Dielenský nábytok výroba a predaj Praha - vybavenie dielní a skladov

Spoločnosť TechnoBank, s.r.o. vyrába a predáva kovový dielenský nábytok. Pracovné stoly: - KOMBI, Jäckel, mobilné, modulárne, montážne, stoly pre kontrolné pracovisko, dielenské a so zásuvkami. Skrine policové, kovové, špeciálne, na ...