Zadávateľom ponuky je firma W.P.E. a.s. Water Purification EngineeringReverzná osmóza - výroba pitnej vody - stroje na výrobu vody PrahaAkciová spoločnosť W. P. E. so sídlom v Prahe vyrába a ponúka dva druhy strojov pre reverznú osmózu, stroje na výrobu úžitkovej, pitnej aj ďalšej špecializovanej vody.

MSRO mobile watermakers
- automatická verzia zahŕňa nízko aj vysokotlakové čerpadlo, reguláciu tlaku, systémom preplachu a softvérom WPE. Rám prístroja a obaly sú vyrobené z ocele. Vstupná soľnosť je 25 000 ppm, prevádzkový tlak až 58 BAR.

MSRO 400 rescue mobile watermakers
- rovnaké parametre ako MSRO, plus digitálne meranie vodivosti, teplôt a tlaku. Výkon od 100 do 560 Lt / h. Prefiltruje povrchovú aj morskú vodu. Automaticky dávkuje činidlá a minerály.

Naše technologické jednotky na výrobu sa dostali aj do Afriky, kde aj dnes slúžia miestnym obyvateľom na filtráciu čistej vody.

Parametre oboch strojov si môžete prezrieť na našich internetových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Galvanické a moriace linky Praha 9 - konštrukcia a výroba galvanických ...

Galvanické a moriace linky Praha 9 - konštrukcia a výroba galvanických ...

Galvanické prevádzky, linky moriace aj na matovanie skla projektuje, vyrába a konštruuje akciová spoločnosť W. P. E. Dodáme Vám linky na povrchovú úpravu kovov aj plastov vrátane výrobne a čistiarne vody. Všetko na mieru Vašim ...


Čistenie priemyselných odpadových vôd Praha 9 - plne automatické ...

Čistenie priemyselných odpadových vôd Praha 9 - plne automatické ...

Zaoberáme sa dodávkou, montážou, servisom a prevádzkovaním biologických a chemických čistiarní odpadových vôd a úpravní vody. Ponúkame technológiu pre chemické čistenie vôd odpadových z priemyslu alebo splaškových z aglomerácií. Ďalej ...