Zadávateľom ponuky je firma W.P.E. a.s. Water Purification EngineeringGalvanické a moriace linky Praha 9 - konštrukcia a výroba galvanických prevádzokGalvanické prevádzky, linky moriace aj na matovanie skla projektuje, vyrába a konštruuje akciová spoločnosť W. P. E.

Dodáme Vám linky na povrchovú úpravu kovov aj plastov vrátane výrobne a čistiarne vody. Všetko na mieru Vašim požiadavkám a kapacite prevádzky.

Zabezpečujeme vysoké prevádzkové ekologické zabezpečenia, hospodárnosť a recykláciu surovín.

Zariadime Vám všetky vykonávacie aj projekčné podklady a presne cielený prevádzkový poriadok. Obsluhu zaškolíme a potom všetko odovzdáme aj s hotovou linkou objednávateľovi.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: +420 736 630 949 alebo na našich webových stránkach pomocou formulára alebo dopytu.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Reverzná osmóza - výroba pitnej vody - stroje na výrobu vody Praha

Reverzná osmóza - výroba pitnej vody - stroje na výrobu vody Praha

Akciová spoločnosť W. P. E. so sídlom v Prahe vyrába a ponúka dva druhy strojov pre reverznú osmózu, stroje na výrobu úžitkovej, pitnej aj ďalšej špecializovanej vody. MSRO mobile watermakers - automatická verzia zahŕňa nízko aj ...


Čistenie priemyselných odpadových vôd Praha 9 - plne automatické ...

Čistenie priemyselných odpadových vôd Praha 9 - plne automatické ...

Zaoberáme sa dodávkou, montážou, servisom a prevádzkovaním biologických a chemických čistiarní odpadových vôd a úpravní vody. Ponúkame technológiu pre chemické čistenie vôd odpadových z priemyslu alebo splaškových z aglomerácií. Ďalej ...